Kaip naudotis kredito skaičiuokle?

calendar icon 2022-11-21

Skubiai prireikė papildomų pinigų, o gal atėjo metas svajonių pirkiniui arba atostogoms? Tokiomis situacijomis galite pasinaudoti keliais skolinimosi būdais. Pirmas būdas – vis dar dažnai pastebimas skolinimasis iš artimųjų ar draugų. Tačiau pinigai – gan asmeniška tema, kuria ne visuomet norime dalintis net su pačiais artimiausiais. Kaip to išvengti? Pasinaudokite antruoju ir vis populiarėjančiu skolinimosi būdu – greitu vartojimo kreditu.

Kyla daug klausimų, kiek galite pasiskolinti, kokiam terminui ir kokios jūsų galimybės? Visa tai nuodugniai padės įvertinti ir patars jūsų pasirinkto kreditoriaus konsultantas, tačiau pirminius atsakymus į šiuos klausimus galite sužinoti pasinaudoję kredito skaičiuokle.

Kas yra kredito skaičiuoklė ir kaip ja naudotis?

Skaičiuoklė padeda jums apskaičiuoti palankiausias paskolos sąlygas bei išsirinkti tinkamiausią skolinimosi sumą ir grąžinimo terminą. Naudotis kredito skaičiuokle galite internetu, savo kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, čia ir dabar, neišėję iš namų. Nesvarbu, kokio dydžio ir kokiam poreikiui padengti imate paskolą, kredito skaičiuoklė padės atsakingai suplanuoti savo skolinimosi ir grąžinimo galimybes. Užtenka įvesti reikalingą paskolos sumą ir laikotarpį, kuriam norite skolintis. Netrukus skaičiuoklė parodys, kokio dydžio mėnesio įmoką reikės mokėti pasirinktos sumos ir laikotarpio atveju ir padės apsispręsti. Paskolos skaičiuoklė padės leis jums sužinoti maksimalų paskolos terminą, palūkanas bei administravimo mokesčių dydžius. Visų pirma, ji yra skirta klientų patogumui ir viso proceso aiškumui, todėl papildomai paaiškinsime trumpinius, kuriuos galite sutikti naudojantis kredito skaičiuokle:

  • Preliminari mėnesio įmoka – mėnesinės paskolos įmokos dydis eurais pagal jūsų pasirinktą paskolos sumą ir grąžinimo terminą;
  • Mėnesinis sutarties mokestis – kreditoriaus nustatytas sutarties administravimo mokestis eurais;
  • MPN – metinė paskolos palūkanų norma pagal pasirinktą paskolos sumą ir laikotarpį;
  • BVKGMS – bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma;
  • BVKKMN – bendros vartojimo kredito kainos metinė norma.

Pavyzdžiui, skolinantis 5000 €, sutartį sudarant 72 mėn. mėnesio įmoka – 118,49 €, MPN – 5,20 %, sutarties sudarymo mėnesinis mokestis – 37,50 €, BVKKMN – 21,41 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 8531,28 €.

Taigi, kreditorių interneto svetainėse pateikiamos paskolos skaičiuoklės yra paprastas ir patogus įrankis, kuris suteiks jums būtinos informacijos apie paskolos sąlygas ir padės apsvarstyti galimybes grąžinti norimą paskolą. Norime atkreipti dėmesį, kad skaičiuoklėse pateikiama informacija yra preliminaraus pobūdžio, o galutinės jums siūlomos paskolos sąlygos priklausys nuo jūsų duomenų, kredito reitingo ir, tam tikrais atvejais, kreditoriaus vykdomos lojalumo programos sąlygų. Tikslias jums siūlomos paskolos sąlygas sužinosite pildant paskolos paraišką ir įvedant informaciją apie savo gaunamas pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus ir bendrą šeimos (jei esate susituokęs (-usi)) finansinę padėtį.

„Bobutės paskola“ suteiksime paskolą jūsų asmeninėms reikmėms, automobiliui ar jo remontui, būsto remontui, netikėtoms išlaidoms, buitinei technikai, sveikatingumo procedūroms, odontologijai, studijoms, vairavimo pamokoms, kursams, reikšmingoms progoms, vestuvėms, atostogoms, dovanoms ir kitiems poreikiams.

Pasinaudokite „Bobutės paskola“ kredito skaičiuokle, pasirinkite norimos paskolos dydį ir sužinokite, kokias paskolos sąlygas galite gauti pas mus. Savo klientams suteikiame paskolas norimai sumai nuo 50 € iki 10 000 €, su lanksčiomis grąžinimo sąlygomis ir terminais iki 72 mėnesių.

Pasinaudojus paskolos skaičiuokle ir užpildžius greitą ir paprastą paraišką internetu, įvertinsime galimybę suteikti paskolą būtent jums. Galutinės paskolos sąlygos priklauso nuo paskolos gavėjo pajamų, kreditingumo istorijos ir kitų faktorių.

Skubiai reikia pinigų? Pasinaudokite „Bobutės paskola“ paslaugomis ir gaukite paskolą internetu geromis sąlygomis, greitai ir lengvai!