REFINANSAVIMO SKAIČIUOKLĖ

Paskaičiuok kiek gali sutaupyti refinansuodamas

Pvz.: Įrašykite turimų paskolų likutį be mokesčių ir palūkanų
Pvz.: +37060012345

Sutinku gauti naujienas. (Peržiūrėti sutikimą)
Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio
Refinansuojama suma:
Mokėjimo laikotarpis:
Preliminari įmoka nuo:
Užpildykite paraišką ir gaukite individualų refinansavimo pasiūlymą.
Gauti Pasiūlymą Perskaičiuoti
Mokėjimo grafikas
Nr. Įmokos data: Suma: Grąžinama dalis: Paskolos sudarymo
mokestis
Palūkanos: Mokėtina suma:
Viso:

Preliminari
paskolos informacija:

Mėnesio įmoka:

Kredito suma:

Grąžinimo terminas:

MPN:

BVKKMN:

Pirma įmoka:

Palūkanos:

Sutarties sudarymo mokestis:

Gauti Paskolą

Čia pateikiamas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų kreditingumo duomenų ir lojalumo reitingo

Pavyzdžiui, skolinantis 300 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 31,5 €, MPN – 30 %, sutarties sudarymo mokestis - 2,25 €/mėn, BVKKMN – 55,51 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 378.


*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.
Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 22,68% iki 136,27 %.

Įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės:
Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo. Pažeidus prievolę laiku vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį, vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba/ir į teismą. Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės. Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusios dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo. Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.

KADA VERTA IMTI REFINANSAVIMO PASKOLĄ?

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems, turintiems daug paskolų skirtingose kreditų įmonėse ar tiesiog norintiems sutaupyti yra naudingas dėl įvairių priežasčių.
  • Kai turimų įsiskolinimų mėnesio įmokos viršija 40% Jūsų gaunamų pajamų ar yra netoli šios ribos, refinansavimas padeda sumažinti įmoką.
  • Kai slegia įsipareigojimai greitųjų kreditų, kredito linijų, lizingų, kredito unijų ar bankų įmonėse. Pasinaudojus refinansavimu skirtingoms įmonėms mokami įsipareigojimai sujungiami į vieną.
  • Kai įsipareigojimų mokėjimo laikas yra trumpesnis, nei galite sumokėti. Refinansavus paskolą grąžinimo laikotarpis gali būti pratęstas iki 84 mėnesių.

KAIP GAUTI REFINANSAVIMO PASKOLĄ?

  • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
  • Užpildykite refinansavimo prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokią įsipareigojimų sumą turite. Jeigu prašymą pateiksite mūsų darbo metu, pateikus prašymą, jį iškarto vertinsime.
  • Po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteiktas refinansavimas internetu. Refinansuojama suma gali siekti iki 15 000 €, tiksli refinansuojama suma priklausys nuo Jūsų asmeninių skolinimosi galimybių (mokumo istorijos, gaunamų pajamų ir t.t.).
  • Praėjus kelioms minutėms po sutarties pasirašymo, Jūsų įsipareigojimai kitose įmonėse bus padengti.

Kodėl Bobutės paskola?

Paskolos nuo 50€ iki 15 000€ iki 72 mėn

Paskolos nuo 50€ iki 15 000€ iki 72 mėn.

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 5 min

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 5 min

Asmeninis vadybininkas lojaliems klientams

Asmeninis vadybininkas lojaliems klientams

Paprasta ir aiški paraiška

Paprasta ir aiški paraiška

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Lanksčios grąžinimo sąlygos