mėn.

Akcija “” sėkmingai pritaikyta

Refinansavimo skaičiuoklė
Įveskite norimą refinansuoti sumą ir pageidautiną laikotarpį

Preliminari informacija

Akcija “” sėkmingai pritaikyta

Asmeninė paskolos skaičiuoklė
Sužinok kiek galėtum pasiskolinti!

Bobutė tau gali paskolinti

Registruokitės! Registruotiems vartotojams dovanojame geriausius pasiūlymus, o prašymą paskolai gauti pateiksite vos keliais mygtuko paspaudimais!

Jūsų įsipareigojimai per dideli. Siūlome Jums refinansavimo paslaugą. Refinansuojant paskolas:

• Galime apjungti iki 10 kreditų
  • Jūs mokėsite vieną, mažesnę įmoką
  • Kiekvieną mėnesį Jums liks daugiau pinigų
  • Galėsite paprasčiau tvarkyti savo asmeninius finansus
  • Galėsite pasiskolinti papildomai

Paprasta ir aiški paraiška

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 min

Bobutės paskolą rekomenduoja 4,3 iš 5 klientų

Viena auginu tris vaikus. Visus juos suruošti į mokykla labai sunku - rugsėjui visuomet pradedu taupyti iš anksto, tačiau pinigų vis vien labai trūksta. Šiemet kreipiausi į Bobutę ir gavau paskolą, kuri labai pagelbėjo vaikus ruošiant mokyklai. Ačiū už tai.

Į Bobutę kreipiausi jau du kartus. Pirmą kartą reikėjo pinigų sumokėti už mokslus. Antrą kartą - perkant automobilį. Likau patenkinta - konsultantai operatyviai ir aiškiai atsako į klausimus, mandagiai aptarnauja, suteikia nuolaidas. Ačiū!

Dukra žaidžia rankinį. Trenerė sako, jog ji - tikras talentas ir gali daug pasiekti. Noriu, kad ji turėtų galimybę su kitomis mergaitėmis važiuoti į sporto stovyklas ir gerai mokytųsi, sportuotų, o pinigų tam neturime. Šiemet kelionei į sporto stovyklą skolinomės iš Bobutės. Dukros komanda laimėjo pirmą vietą ir tikiu, kad ji bus gera sportininkė ne tik savo, bet ir Bobutės dėka.

Sudaužius automobilį teko jį remontuoti. Neturėjau santaupų, todėl kreipiausi į Bobutės paskolą ir gavau pinigų. Šiandien automobilis kaip naujas, esu labai patenkintas Bobutės aptarnavimo greičiu ir kokybe.

Tris metus neatostogavau. Supratau, kad susitaupyti joms visgi nepavyks, tad pasiėmiau Bobutės paskolą ir išvažiavau į Turkiją. Tai buvo geriausia mano gyvenimo savaitė, įspūdžių pilna galva! Ačiū Bobutei.

Šiemet sūnus įstojo mokytis ir jam reikėjo kompiuterio. Su žmona kreipėmės į Bobutės paskolą ir pasiėmėm kreditą, nupirkom sūnui dovaną. Jis labai laimingas, ačiū už pagalbą!

Sugedus senam telefonui ėmiau svajoti apie naują. Darbe senas iškrito iš rankų ir dužo atsitrenkęs į plyteles. Teko ne svajoti, o skubiai pirkti naują, o čia padėjo Bobutės paskola. Šiandien turiu naują telefoną, kuriuo labai džiaugiuosi ir saugau jį kad nesudužtų.

Tipinis pavyzdys

*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.
Tipinis pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinamasi 1 000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 36,25 %, BVKKMN – 43,01 %, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 417,2 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 4217.2€, eilinė mėn. įmoka – 59,05 €.

Įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės:
Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo. Pažeidus prievolę laiku vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį, vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba/ir į teismą. Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės. Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusios dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo. Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.