mėn.

Asmeninė paskolos skaičiuoklė
Sužinok kiek galėtum pasiskolinti!

Pvz.: +37060012345


Jums galime paskolinti iki

Registruokitės! Kodėl verta?

Prireikus paskolos - greičiau pateiksite prašymą.
Jeigu esate registruotas klientas, tiesiog prisijunkite.

Jūsų įsipareigojimai per dideli, todėl siūlome refinansavimo paslaugą.
bobutes-paskola-refinansavimas

Refinansuojant paskolas:

  • Kiekvieną mėnesį Jums liks daugiau pinigų
  • Galėsite pasiskolinti papildomai
  • Galime apjungti visus Jūsų įsipareigojimus
  • Jūs mokėsite vieną, mažesnę įmoką

Su Jumis netrukus susisieks mūsų refinansavimo specialistas

Tam, kad greičiau galėtume pasiūlyti refinansavimo paslaugą, prašome užsiregistruoti arba prisijungti jei esate registruotas klientas.

Mokėjimo grafikas
Nr. Įmokos data: Suma: Grąžinama dalis: Administracinis
mokestis
Palūkanos: Mokėtina suma:
Viso:

Paskolos
informacija:

Kredito suma:

Grąžinimo terminas:

MPN:

BVKKMN:

Pirma įmoka:

Palūkanos:

Administravimo mokestis:

Gauti Paskolą
Atsiskaitymo būdai
Kodėl Bobutės paskola?

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Paprasta ir aiški paraiška

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 min

Bobutės paskolą rekomenduoja 4,3 iš 5 klientų

Viena auginu tris vaikus. Visus juos suruošti į mokykla labai sunku - rugsėjui visuomet pradedu taupyti iš anksto, tačiau pinigų vis vien labai trūksta. Šiemet kreipiausi į Bobutę ir gavau paskolą, kuri labai pagelbėjo vaikus ruošiant mokyklai. Ačiū už tai.

Į Bobutę kreipiausi jau du kartus. Pirmą kartą reikėjo pinigų sumokėti už mokslus. Antrą kartą - perkant automobilį. Likau patenkinta - konsultantai operatyviai ir aiškiai atsako į klausimus, mandagiai aptarnauja, suteikia nuolaidas. Ačiū!

Dukra žaidžia rankinį. Trenerė sako, jog ji - tikras talentas ir gali daug pasiekti. Noriu, kad ji turėtų galimybę su kitomis mergaitėmis važiuoti į sporto stovyklas ir gerai mokytųsi, sportuotų, o pinigų tam neturime. Šiemet kelionei į sporto stovyklą skolinomės iš Bobutės. Dukros komanda laimėjo pirmą vietą ir tikiu, kad ji bus gera sportininkė ne tik savo, bet ir Bobutės dėka.

Sudaužius automobilį teko jį remontuoti. Neturėjau santaupų, todėl kreipiausi į Bobutės paskolą ir gavau pinigų. Šiandien automobilis kaip naujas, esu labai patenkintas Bobutės aptarnavimo greičiu ir kokybe.

Tris metus neatostogavau. Supratau, kad susitaupyti joms visgi nepavyks, tad pasiėmiau Bobutės paskolą ir išvažiavau į Turkiją. Tai buvo geriausia mano gyvenimo savaitė, įspūdžių pilna galva! Ačiū Bobutei.

Šiemet sūnus įstojo mokytis ir jam reikėjo kompiuterio. Su žmona kreipėmės į Bobutės paskolą ir pasiėmėm kreditą, nupirkom sūnui dovaną. Jis labai laimingas, ačiū už pagalbą!

Sugedus senam telefonui ėmiau svajoti apie naują. Darbe senas iškrito iš rankų ir dužo atsitrenkęs į plyteles. Teko ne svajoti, o skubiai pirkti naują, o čia padėjo Bobutės paskola. Šiandien turiu naują telefoną, kuriuo labai džiaugiuosi ir saugau jį kad nesudužtų.

Tipinis pavyzdys
*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.
Tipinis pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.

Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 48 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 46,31% iki 136,27 %.

Įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės:
Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo. Pažeidus prievolę laiku vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį, vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba/ir į teismą. Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės. Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusios dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo. Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.