Apjunk paskolas į vieną mokėjimą. Paskolos terminai iki 84 mėn. Papildomai pasiskolink iki 5000€.

Refinansuok kreditus iki

15 000 €

Mokėjimo grafikas

Preliminari paskolos informacija

Mėnesio įmoka:

Kredito suma:

Grąžinimo terminas:

MPN:

BVKKMN:

Pirma įmoka:

Palūkanos:

Sutarties sudarymo mokestis:

Čia pateikiamas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų kreditingumo duomenų ir lojalumo reitingo

Grafikas

Nr.
Įmokos data
Suma
Grąžinama dalis
Paskolos sudarymo mokestis
Palūkanos
Mokėtina suma

Viso

Palūkanos:

Mokėtina suma:

Refinansavimas - leiskite sau atsikvėpti!

Refinansuojant paskolas

Kiekvieną mėnesį liks daugiau pinigų

Galėsite pasiskolinti papildomai

Apjungsime visus įsipareigojimus

Mokėsite vieną, mažesnę įmoką

Refinansuokite turimus įsipareigojimus

 • Greituosius kreditus
 • Kredito linijas
 • Lizingus
 • Paskolas iš kredito unijų
 • Paskolas iš kitų bankų

Paskolų ir kreditų refinansavimas

Suvaldai kreditus

Paskolų refinansavimas suteikia galimybę apjungti turimas kreditų sutartis. Taip sudaromos naujos įsipareigojimų sąlygos. Dažniausiai sumažinamas mėnesinės įmokos dydis, prailginamas terminas.

Lengva

Refinansavimo paraiškos pateikimas užtrunka vos kelias minutes. Tuomet įvertiname Jūsų galimybes gauti refinansavimą ir pateikiame pasiūlymą.

Praktiška

Vietoje kelių paskolų, kurias mokate skirtingiems kreditoriams, po refinansavimo paskolos Jums reikės mokėti tik vieną įmoką, tik pas mus. Taip sutaupysite laiko.

Papildoma paskola

Kai apjungiamos kelios paskolos, sumažėja bendras Jūsų mėnesio įsipareigojimų įmokos dydis. Taip atsiranda galimybė papildomai pasiskolinti iki 5000€.

Viena įmoka

Refinansavimas suteikia galimybę už visas paskolas kas mėnesį mokėti tik vieną įmoką.

Mažesnės sąnaudos

Apjungus paskolas jums nebereikia keliems kreditoriams mokėti už sutarties administravimo, aptarnavimo mokesčius. Taip sumažinate sąnaudas.

Patikima

Bobutės paskola jau virš 10 metų teikia finansines paslaugas, todėl mūsų patirtis leidžia užtikrinti paslaugų kokybę ir patikimumą.

Galimybė pasiskaičiuoti

Norintiems preliminariai pasiskaičiuoti kokiomis sąlygomis galėtumėte refinansuoti paskolas pas mus, suteikiame galimybę pasinaudoti refinansavimo skaičiuokle.

Kaip pasinaudoti refinansavimu?

Naujiems klientams:

 • Susikurkite paskyrą mūsų svetainėje
 • Užpildykite refinansavimo paraišką
 • Patvirtinkite paraišką pervesdami 0,01 € mokestį iš savo banko sąskaitos
 • Šiek tiek palaukite, kol išnagrinėsime jūsų paraišką ir informuosime apie sprendimą
 • Patvirtinus paraišką, tą pačią dieną padengsime jūsų įsipareigojimus kitose kredito bendrovėse

Esamiems klientams:

 • Prisijunkite prie savo turimos paskyros mūsų svetainėje
 • Užpildykite refinansavimo paraišką
 • Šiek tiek palaukite, kol išnagrinėsime jūsų paraišką ir informuosime apie sprendimą
 • Patvirtinus paraišką, tą pačią dieną padengsime jūsų įsipareigojimus kitose kredito bendrovėse

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra refinansavimas?

Mokate kas mėnesį įmokas pas skirtingus kreditorius? Baigiate pasiklysti tarp įmokų? Tuomet verta pagalvoti apie paskolų refinansavimą. Tai yra turimų kelių kreditų apjungimas į vieną paskolą su geresnėmis sąlygomis mėnesinei įmokai. Kitaip tariant paskolų refinansavimas yra greitas būdas norint sutaupyti ir palengvinti turimus įsipareigojimus. Apjungus turimas paskolas jūs ne tik mokėsite vieną įmoką per mėnesį, bet ir paskolos administravimo mokestis bus vienas, skirtingai nei turint kelias atskiras paskolas. Taip pat refinansuojant turimus kreditus ir sumažėjus mėnesinei įmokai, atsiras galimybė papildomai pasiskolinti iki 5000 €.

Refinansavimu galite pasinaudoti, turint šiuos įsipareigojimus – greituosius kreditus, vartojimo paskolas, kredito linijas, lizingus, paskolas iš kreditų unijų ir kitų bankų. Skirtingi įsipareigojimai gali būti sujungti į vieną bendrą įmoką. Nusprendus refinansuoti turimas skolas pas mus, mes iškart patys apmokėsime kreditoriams jūsų turimus kreditus, todėl jums nieko daryti patiems papildomai nereikės!

Kiek galima sutaupyti refinansuojant paskolas?

Sužinokite, kiek galėtumėte sutaupyti, apjungiant turimus kreditus, pasinaudodami refinansavimo skaičiuokle. Joje įrašę turimų įsipareigojimų mokamą įmoką per mėnesį, pamatysite preliminarią įmoką, kurią mokėtumėte refinansuodami savo įsipareigojimus. Skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio, todėl tikslesnę mėnesio įmoką bei kitas sąlygas galėsite sužinoti, kuomet kredito bendrovė patikrins jūsų pateiktą paraišką, kredito istoriją ir pateiks asmeniškai jums skirtą pasiūlymą.

Šiuo metu refinansavimas yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip apjungus savo turimas paskolas galima sutaupyti ir tinkamai valdyti finansus. Nemokėkite keliems kreditoriams tų pačių mokesčių už skirtingus įsipareigojimus, pasinaudokite galimybe pačiam valdyti savo išlaidas bei tokiu būdu palengvinkite sau įmokų apmokėjimą, kuris užtrunka, turint ne vieną skolą.

Kaip refinansuoti paskolas internetu?

Kreditų refinansavimas internetu yra patogus, greitas ir daug pastangų nereikalaujantis procesas:

 • Pasinaudokite refinansavimo skaičiuokle – joje nurodykite, jūsų turimų visų paskolų bendrą likutį be mokesčių ir palūkanų, kurias jums yra paskaičiavusios kredito bendrovės, kuriose turite paskolas. Taip pat įrašykite savo telefono numerį, kad esant poreikiui galėtumėme su jumis susisiekti, jeigu kiltų klausimų ar reiktų patikslinti informaciją. Tuomet nuspauskite mygtuką skaičiuoti.
 • Sekančiame etape pamatysite preliminarią mėnesio įmoką. Ją kredito bendrovė dar patikslins, kai įvertins jūsų paraišką, finansinius įsipareigojimus ir kredito istoriją. Norime pabrėžti, kad paskolų refinansavimas įsiskolinusiems yra sudėtingesnis procesas, kuris gali apsunkinti galimybę pasinaudoti šia kreditų apjungimo paslauga. Ne visos kredito bendrovės sutinka suteikti refinansavimą įsiskolinusiems asmenims, todėl siūlome norint pasinaudoti paskolų refinansavimu, įsitikinti, kad neturite vėluojamų įmokų ir įsiskolinimų. Tokiu būdu refinansavimu pasinaudoti bus žymiai paprasčiau.
 • Tuomet spauskite mygtuką gauti paskolą. Jeigu esate Bobutės paskola klientas, prisijunkite prie savo paskyros, kad galėtumėte pateikti prašymą. Jeigu naudojatės pirmą kartą mūsų paslaugomis, jums reikės prisiregistruoti ir norint pateikti prašymą, turėsite pervesti 0,01 € mokestį iš savo banko sąskaitos.
 • Pateikus paraišką, palaukite, kol išnagrinėsime ją ir galėsime jums pateikti savo atsakymą dėl refinansavimo. Patvirtinus paraišką, tą pačią dieną padengsime jūsų turimus įsipareigojimus kitose kredito bendrovėse ir nuo šiol mėnesio įmoką mokėsite tik pas mus.

Kodėl verta rinktis bobutespaskola.lt?

Paskolų refinansavimas pas mus turi ne vieną privalumą – be to, kad sutaupysite ir mokėsite vieną įmoką per mėnesį:

 • Lengvas ir greitas procesas – prireiks tik kelių minučių pateikti paraišką, todėl neužtruksite ilgai pildydami įvairius ir sudėtingus dokumentus. Pats procesas nėra sudėtingas, todėl net ir pildant pirmą kartą, neturėtumėte susidurti su sunkumais. Prireikus pagalbos, visada galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių, kuris mielai padės jums pateikti paraišką. Klientų aptarnavimo skyrius dirba darbo dienomis nuo 8 iki 22 valandos, o savaitgaliais nuo 10 iki 19 valandos, tačiau paraišką jūs galite teikti bet kuriuo paros metu.
 • Galimybė pasiskaičiuoti – pasinaudodami skaičiuokle iškart galėsite matyti planuojamą mėnesio įmoką, jeigu paskolos grąžinimo terminas būtų 36 mėnesiai. Taip pat skaičiuoklė parodys, koks būtų administravimo mokestis bei kada mokėtumėte pirmąją įmoką. Tuomet galėsite pasilyginti su įmokomis, kurias mokate pas skirtingus kreditorius ir pamatysite, kiek sutaupytumėte apjungdami savo įsipareigojimus;
 • Pasiskolinkite papildomai – refinansavimas, tai ne tik būdas mokėti mažesnę mėnesio įmoką, bet ir galimybė papildomai pasiskolinti. Apjungus turimus kreditus ir sumažėjus mėnesio įmokos sumai, jūs galėsite pasiskolinti papildomai net iki 5000 €.
 • Patikimumas – jau daugiau nei 10 metų teikiame finansines paslaugas savo klientams, todėl užtikriname savo paslaugų kokybę ir lanksčiai žiūrime į savo klientus. Susidūrėte su sunkumais? Informuokite mus! Nebūtina imti naujos paskolos, kad sumokėti esamo kredito įmoką. Taip pat nelaukite, kol vėluosite sumokėti, ieškokime sprendimo kartu!
 • Paraišką pildykite jums patogioje vietoje – ar atostogautumėte prie jūros ar būtumėte išvykę į kitą šalį, o gal sėdėdami vakare ant sofos, refinansavimo paskolos paraišką pildykite jums patogioje vietoje bet kuriuo paros metu tiesiai iš savo telefono, planšetės ar kompiuterio.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 32,19 €, MPN – 27,6 %, sutarties sudarymo mokestis - 3,3 €/mėn, BVKKMN – 62,35 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 386,28 €.

*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu. Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 22,68% iki 136,27 %.

*Prieš prisiimant įsipareigojimą, skatiname įvertinti savo finansinę būklę, apgalvoti paskolos grąžinimo galimybes ir skolintis atsakingai