Refinansuok kreditus
iki 15.000 €

Apjunk paskolas į vieną mokėjimą.
Paskolos terminai iki 84 mėn.
Papildomai pasiskolink iki 5000€.

Mokėjimo grafikas
Nr. Įmokos data: Suma: Grąžinama dalis: Paskolos sudarymo
mokestis
Palūkanos: Mokėtina suma:
Viso:

Paskolos
informacija:

Kredito suma:

Grąžinimo terminas:

MPN:

BVKKMN:

Pirma įmoka:

Palūkanos:

Sutarties sudarymo mokestis:

Gauti Paskolą

PASKOLŲ IR KREDITŲ REFINANSAVIMAS

Kiekvieną mėnesį liks daugiau pinigų

Kiekvieną mėnesį liks daugiau pinigų

Galėsite pasiskolinti papildomai

Galėsite pasiskolinti papildomai

Apjungsime visus įsipareigojimus

Apjungsime visus įsipareigojimus

Mokėsite vieną, mažesnę įmoką

Mokėsite vieną, mažesnę įmoką

Refinansuokite turimus įsipareigojimus

Greituosius kreditus

Kredito
linijas

Lizingus

Paskolas
kredito unijų

Paskolas
kitų bankų

Refinansuokite turimus įsipareigojimus 2

KODĖL VERTA REFINANSUOTIS BOBUTESPASKOLA.LT

SUVALDAI KREDITUS

Paskolų refinansavimas suteikia galimybę apjungti turimas kreditų sutartis. Taip sudaromos naujos įsipareigojimų sąlygos. Dažniausiai sumažinamas mėnesinės įmokos dydis, prailginamas terminas.

LENGVA

Refinansavimo paraiškos pateikimas užtrunka vos kelias minutes. Tuomet įvertiname Jūsų galimybes gauti refinansavimą ir pateikiame pasiūlymą.

PRAKTIŠKA

Vietoje kelių paskolų, kurias mokate skirtingiems kreditoriams, po refinansavimo paskolos Jums reikės mokėti tik vieną įmoką, tik pas mus. Taip sutaupysite laiko.

PAPILDOMA PASKOLA

Kai apjungiamos kelios paskolos, sumažėja bendras Jūsų mėnesio įsipareigojimų įmokos dydis. Taip atsiranda galimybė papildomai pasiskolinti iki 3000€.

VIENA ĮMOKA

Refinansavimas suteikia galimybę už visas paskolas kas mėnesį mokėti tik vieną įmoką.

MAŽESNĖS SĄNAUDOS

Apjungus paskolas jums nebereikia keliems kreditoriams mokėti už sutarties administravimo, aptarnavimo mokesčius. Taip sumažinate sąnaudas.

PATIKIMA

Bobutės paskola jau virš 10 metų teikia finansines paslaugas, todėl mūsų patirtis leidžia užtikrinti paslaugų kokybę ir patikimumą.

GALIMYBĖ PASISKAIČIUOTI

Norintiems preliminariai pasiskaičiuoti kokiomis sąlygomis galėtumėte refinansuoti paskolas pas mus, suteikiame galimybę pasinaudoti refinansavimo skaičiuokle.

KADA VERTA IMTI REFINANSAVIMO PASKOLĄ?

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems, turintiems daug paskolų skirtingose kreditų įmonėse ar tiesiog norintiems sutaupyti yra naudingas dėl įvairių priežasčių.
  • Kai turimų įsiskolinimų mėnesio įmokos viršija 40% Jūsų gaunamų pajamų ar yra netoli šios ribos, refinansavimas padeda sumažinti įmoką.
  • Kai slegia įsipareigojimai greitųjų kreditų, kredito linijų, lizingų, kredito unijų ar bankų įmonėse. Pasinaudojus refinansavimu skirtingoms įmonėms mokami įsipareigojimai sujungiami į vieną.
  • Kai įsipareigojimų mokėjimo laikas yra trumpesnis, nei galite sumokėti. Refinansavus paskolą grąžinimo laikotarpis gali būti pratęstas iki 84 mėnesių.

KAIP GAUTI REFINANSAVIMO PASKOLĄ?

  • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
  • Užpildykite refinansavimo prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokią įsipareigojimų sumą turite. Jeigu prašymą pateiksite mūsų darbo metu, pateikus prašymą, jį iškarto vertinsime.
  • Po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteiktas refinansavimas internetu. Refinansuojama suma gali siekti iki 10 000 €, tiksli refinansuojama suma priklausys nuo Jūsų asmeninių skolinimosi galimybių (mokumo istorijos, gaunamų pajamų ir t.t.).
  • Praėjus kelioms minutėms po sutarties pasirašymo, Jūsų įsipareigojimai kitose įmonėse bus padengti.

Kodėl Bobutės paskola?

Paskolos nuo 50€ iki 10 000€ iki 72 mėn

Paskolos nuo 50€ iki 10 000€ iki 72 mėn.

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 5 min

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 5 min

Bobutės paskolą rekomenduoja 9 iš 10 klientų

Bobutės paskolą rekomenduoja 9 iš 10 klientų

Paprasta ir aiški paraiška

Paprasta ir aiški paraiška

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Pavyzdžiui, skolinantis 5000 €, sutartį sudarant 72 mėn. mėnesio įmoka – 121,55 €, MPN – 6,5 %, sutarties sudarymo mokestis - 37,50 €/mėn, BVKKMN – 22,68 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 8751,60.

*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.
Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 22,68% iki 136,27 %.

Įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės:
Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo. Pažeidus prievolę laiku vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį, vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba/ir į teismą. Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės. Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusios dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo. Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.