Kreditai telefonu

Kaip gauti kreditą telefonu?

Bobutės paskola klientai turintys M-parašą ar kvalifikuotą Smart-ID gali sudaryti naują vartojimo kredito sutartį telefonu.
Jūsų patogumui paskambinę 8 700 800 70, galite patogiai ir lengvai gauti kreditą skambučio metu!
Privalumai
  • Viską padarysime už Jus! Nereikės patiems pildyti paraiškos.
  • Patarsime dėl paskolos dydžio ir termino.
  • Atsakymą dėl kredito suteikimo pateiksime iš karto.
  • Aptarnausime pagal Jūsų poreikius.
  • Galėsite pasiskolinti nuo 50 € iki 15 000 €, laikotarpiams nuo 3 iki 72 mėnesių.
  • Pinigus pervesime į Jūsų asmeninę banko sąskaitą.
Norint gauti kreditą telefonu reikia?
  • Turėti M. parašą ar kvalifikuotą Smart-ID
  • Skambinti telefono numeriu 8 700 800 70 ir informuoti, kad norėtumėte pasinaudoti greitos paskolos telefonu suteikimo paslauga.
  • Šalia savęs turėti vieną iš asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų:
  • Lietuvos Respublikos piliečio pasą.
  • Asmens tapatybės kortelę.

Kiek laiko užtrunka kredito gavimas telefonu?

Greitieji kreditai telefonu yra puiki galimybė gauti paskolą, kai neturite laiko pats pildyti paraiškos, ar tiesiog labiau mėgstate paslaugas įsigyti pokalbio telefonu metu.
Mūsų klientų aptarnavimo skyriuje dirba savo srities profesionalai, todėl jie Jums ne tik padės gauti greitą kreditą telefonu, bet padės pasirinkti paskolos sumą ir terminą atsižvelgdami į Jūsų poreikius.
Bobutės paskola telefonu suteikiama mūsų esamiems klientams. Greitas kreditas telefonu gaunamas per 15 min.
Paskambinus numeriu 8 700 800 70 ir informavus apie norimą paskolos telefonu gavimą, Jums reikės pasakyti savo asmens duomenis, informuoti apie norimas paskolos sąlygas. Pokalbio metu klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkas įvertins Jūsų duomenis ir iš karto informuos apie sprendimą dėl paskolos suteikimo. Jei norimos paskolos suteikti negalėsime, informuosime kokią sumą suteikti Jums galime. Teigiamo sprendimo atveju pinigai Jūsų sąskaitą pasieks per kelias minutes.
Kreditai telefonu darbo dienomis teikiami nuo 8 iki 22 val., savaitgaliais nuo 10 iki 19 val. Paskolos gali būti išduodamos įvairiems Jūsų tikslams:
  • Įvairiems poreikiams: netikėtoms išlaidoms, pomėgiams, pagausėjus šeimai, augintiniui
  • Būstui: būstui atnaujinti ar remontuoti, baldoms, buitinei technikai, nuomojamo būsto atnaujinimui, sodybai.
  • Automobiliui: automobilio remontui, didesniam automobiliui, motociklui, motoroleriui.
  • Sveikatos reikmės: procedūroms, slaugai, gydymui ir kitoms medicininėms paslaugoms, odontologijai, augintinių gydymui, plastinei operacijai.
  • Tobulėjimui: studijoms, vairavimo pamokoms, mokymams, būreliams, darželiui.
  • Šventėms: reikšmingoms progoms, vestuvėms, sužadėtuvėms, mergvakariui, bernvakariui, krikštynoms, išleistuvėms.
  • Atostogoms: šeimos ar savarankiškai kelionei, atostogoms į tolimus kraštus, savaitgaliui dviese.
Greitas kreditas suteikiamas Lietuvos Respublikos piliečiams. Pagal reikalavimus jį gauti gali asmenys, kuriems yra daugiau nei 18 metų. Be to, reikia turėti galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbti bent 4 mėnesius vienoje darbovietėje, neturėti įsiskolinimų kreditų įmonėms.