Greitos paskolos internetu

Kaip gauti greitą paskolą?

Greitos paskolos - lengvas ir užtikrintas būdas įsigyti norimą prekę ar paslaugą iškart, kai tik Jums jos prireikia.
Greitos paskolos išduodamos be užstato, papildomo įnašo arba kito asmens laidavimo. Jūs nepatirsite streso dėl laiko stokos arba blogai nusiteikusio banko darbuotojo. Greita paskola suteikiama netrukus – greitai, patogiai ir, žinoma, saugiai!
Greitos paskolos internetu prasideda nuo registracijos ir paraiškos užpildymo internete. Registracija reikalinga tam, kad kredito teikėją pasiektų informacija apie Jūsų finansinę padėtį ir jis, atsižvelgęs į Jūsų gaunamas pajamas ir mokumo istoriją, galėtų svarstyti kokio dydžio paskolą galite gauti. Todėl, prieš kreipdamiesi, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas, grąžinimo terminus ir įvertinkite asmenines kredito grąžinimo galimybes.
Greitos paskolos internetu suteikiamos iki 15 000 €, laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. Atsakingiems asmenims, turintiems tvarkingą mokėjimų istoriją, gali būti suteikiama daugiau negu viena paskola.

Kada verta imti greitą paskolą?

Jeigu vis dar svarstote, ar greitos paskolos yra tinkamas pasirinkimas – galbūt apsispręsti padės Bobutespaskola.lt patarimai
Greita paskola yra patogus būdas pridurti trūkstamą sumą prie brangaus, tačiau labai norimo ar reikalingo pirkinio kainos. Gal būtent dabar trokštate įsigyti automobilį, buitinės technikos ar kitą pirkinį, tačiau visos pinigų sumos dar neturite. Jeigu staiga atsirado nenumatytų būtinų išlaidų (ligų, nelaimių, kt. atvejais), greitos paskolos yra taip pat tinkama išeitis. Niekaip nepavyksta pabaigti remonto, nes trūksta pinigų? Atsirado netikėtų išlaidų? Bobutespaskola.lt suteikiamos greitos paskolos visuomet pagelbės. Svajojate apie puikias atostogas, tačiau jų įgyvendinimui trūksta pinigų – greitos paskolos gali išpildyti šį norą. Skolinkitės, atostogaukite, o kreditą grąžinsite vėliau. Turint nuolatines pajamas, pasiskolintą sumą bėgant laikui nesunkiai grąžinsite, o šiuo momentu tegul ji padeda išspręsti keblumus.
Greitas kreditas nėra suteikiamas neturint nuolatinių oficialių pajamų, nedirbant. Norint gauti paskolą reikia būti dirbančiu bent 4 mėnesius. Bobutespaskola.lt nerekomenduoja skolintis tada, kai žinote, jog kredito tikrai negalėsite grąžinti, ilgą laiką neturėsite jokių pajamų. Tačiau kitais atvejais – Bobutespaskola.lt piniginė pravira, o iš jos išsiimti pluoštą banknotų – paprasta kaip du kart du.
Registruokitės dabar ir įgyvendinkite savo planus jau šiandien!

Kiek laiko užtrunka paskolos gavimas?

Vienas didžiausių greitos paskolos internetu privalumų yra jos suteikimo greitis. Klientai nori kuo greičiau gauti pinigus, todėl atsižvelgdami į Jūsų poreikius maksimaliai optimizuojame visus paskolos išdavimo procesus, siekiame, kad pinigus į savo sąskaitą gautumėte greitai.
Bobutespaskola.lt suteikia galimybę klientams teikti paraiškas kasdien nuo 7 iki 22 val. Kreditai internetu išduodami kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškos duomenis galima išsaugoti, bet visą parą.

Kodėl verta imti paskolą bobutespaskola.lt?

Bobutės paskola greitas paskolas suteikia jau daugiau nei 10 metų. Per visus tuos metus mūsų pagrindinis tikslas buvo ištobulinti suteikimo greitį, nes siekiame, kad klientai kreditą gauti ir tvarkyti galėtų kuo lengviau ir operatyviau.
Patirtis finansų rinkoje mums leidžia išsiskirti šiais bruožais:
  • Greita paskola. Pagrindinis tikslas yra greitas paskolos suteikimas. Daugiausiai paskolų suteikiame per 5 minutes
  • Greitų paskolų internetu variantų pasirinkimas. Leidžiame pasirinkti kreditus nuo 50€ iki 15 000€ su terminais nuo 3 iki 72 mėnesių.
  • Paskolos skaičiuoklė. Prieš pildant paraišką paskolai gauti, kreditų skaičiuoklėje pasirinkę sumą ir terminą, galite pasižiūrėti kokia bus galima mėnesio įmoka, mokėjimo grafikas.
  • Lengvas valdymas. Savitarnos paskyra yra paprastai suprantama ir lengva naudotis. Joje galima patiems pratęsti kredito mokėjimą, jį grąžinti anksčiau laiko, pakeisti įmokų skaičių, papildomai pasiskolinti, atlikti mokėjimus ir kitus veiksmus
  • Draugiškas aptarnavimas. Paskolą gauti galite trim būdais: internetu, telefonu, tiesiogiai atvykus į aptarnavimo skyrių (Ukmergės g. 126, Vilniuje). Jei klientas susidurs su sunkumais, mes stengsimės jam pasiūlyti geriausią variantą susiklosčiusios situacijos sprendimui.
  • Pigūs kreditai. Mūsų tikslas, kad kaina už paskolą būtų prieinama. Visi klientai pasinaudoję mūsų paslaugomis yra priskiriami į mūsų lojalumo programos lygius, kurioje klientams pateikiamos akcijos ir nuolaidos, priskiriami asmeniniai vadybininkai ir kiti specialūs pasiūlymai.