Greitos paskolos internetu

Skubiai prireikė naujo pirkinio, atostogų ar netikėtai sugedo automobilis? Išeitis –pasinaudoti greitos paskolos paslauga! Greitos paskolos – tai būdas itin greitai ir paprastai gauti pinigų reikiamiems poreikiams įgyvendinti.

Greitos paskolos internetu per kelias minutes

Norint pasinaudoti greitos paskolos internetu paslauga, jums reikia skaičiuoklėje pasirinkti reikiamą paskolos sumą ir laikotarpį, per kurį norėsite grąžinti paskolą bei pateikti paraišką, užpildant joje reikiamus duomenis – pajamas, įsipareigojimus, asmeninius duomenis ir pan. Pateikti paraišką užtruksite vos kelias minutes, o jei susidursite su sunkumais, visada galite kreiptis į „Bobutės paskola” klientų aptarnavimo skyrių, kurie pasiruošę jums padėti.

Gavę greitosios paskolos paraišką mes ją išnagrinėsime, įvertinsime jūsų mokumą, finansines galimybes ir informuosime apie savo sprendimą. Net jeigu atsitiktų taip, kad negalėtume pasiūlyti jūsų norimos paskolos sumos, visada ieškome sprendimo, todėl įvertinsime kitas opcijas – pasiūlysime mažesnę sumą ar kviesime paraišką teikti su sutuoktiniu. Tačiau, jeigu kitų variantų neturėsime, informuosime jus, kodėl negalime suteikti jums paskolos.

Greitos paskolos internetu tai ne tik greitas pinigų gavimo būdas, bet ir nesudėtingas procesas, teikiant paraišką, kai pinigų prireikia skubiai.

Kokią didžiausią sumą galiu gauti?

Jeigu reikia greitos paskolos, kreipkitės į „Bobutės paskola”, nes mes skoliname nuo 50 € iki 15 000 € su pasirinktu paskolos grąžinimo laikotarpiu nuo 3 iki 72 mėnesių. Nepamirškite, kad jūsų turimi įsipareigojimai negali viršyti 40 % jūsų gaunamų pajamų, o tai lemia, kokią maksimalią sumą galėsite pasiskolinti.

Jeigu jūsų įsipareigojimai viršys 40 % jūsų gaunamų pajamų, deja, bet papildomai negalėsime paskolinti, tokiu būdu įvertinsime jūsų galimybę pasinaudoti refinansavimo paslauga, kuri naudinga tuo, kad apjungus kitur turimus įsipareigojimus pas mus mokėsite vieną, mažesnę mėnesinę įmoką už savo įsipareigojimus. Apjungiant turimus skirtingus įsipareigojimus mokėsite vieną sutarties sudarymo mokestį, o metinė palūkanų norma bus paskaičiuota iš naujo. Refinansuoti galite turimas greitųjų kreditų, paskolų ir lizingų sutartis, laikotarpiui iki 84 mėn.

Kodėl verta rinktis bobutespaskola.lt?

Bobutespaskola.lt verta rinktis, nes:

 • Suteikiame paskolas nuo 50 €;
 • Pinigus išmokame per 5 minutes į jūsų banko sąskaitą;
 • Vertiname lojalumą, todėl patys lojaliausi klientai turi ne tik asmeninį vadybininką, bet jų nuolatos laukia ir specialūs pasiūlymai;
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos, net ir susidūrus su sunkumais, ieškome būdų, kaip jums padėti, tad atsiradus tokiai situacijai, kreipkitės į mus ir sudarysime palankias sąlygas;
 • Itin paprasta ir greita paraiška jūsų telefone ar kompiuteryje. Jokių ilgų eilių pildant paraišką, įsitaisykite patogiai namuose ir užpildysite paraišką vos kelių mygtukų paspaudimu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti greitą paskolą?

Greitos paskolos – lengvas ir užtikrintas būdas įsigyti norimą prekę ar paslaugą iškart, kai tik Jums jos prireikia.

Greitos paskolos išduodamos be užstato, papildomo įnašo arba kito asmens laidavimo. Jūs nepatirsite streso dėl laiko stokos arba blogai nusiteikusio banko darbuotojo. Greita paskola suteikiama netrukus – greitai, patogiai ir, žinoma, saugiai!

Greitos paskolos internetu prasideda nuo registracijos ir paraiškos užpildymo internete. Registracija reikalinga tam, kad kredito teikėją pasiektų informacija apie Jūsų finansinę padėtį ir jis, atsižvelgęs į Jūsų gaunamas pajamas ir mokumo istoriją, galėtų svarstyti, kokio dydžio paskolą galite gauti. Todėl, prieš kreipdamiesi, atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas, grąžinimo terminus ir įvertinkite asmenines kredito grąžinimo galimybes.

Greitos paskolos internetu suteikiamos iki 15 000 €, laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. Atsakingiems asmenims, turintiems tvarkingą mokėjimų istoriją, gali būti suteikiama daugiau negu viena paskola.

Kada verta imti greitą paskolą?

Jeigu vis dar svarstote, ar greitos paskolos yra tinkamas pasirinkimas – galbūt apsispręsti padės Bobutespaskola.lt patarimai.

Greita paskola yra patogus būdas pridurti trūkstamą sumą prie brangaus, tačiau labai norimo ar reikalingo pirkinio kainos. Gal būtent dabar trokštate įsigyti automobilį, buitinės technikos ar kitą pirkinį, tačiau visos pinigų sumos dar neturite. Jeigu staiga atsirado nenumatytų būtinų išlaidų (ligų, nelaimių, kt. atvejais), greitos paskolos yra taip pat tinkama išeitis. Niekaip nepavyksta pabaigti remonto, nes trūksta pinigų? Atsirado netikėtų išlaidų? Bobutespaskola.lt suteikiamos greitos paskolos visuomet pagelbės. Svajojate apie puikias atostogas, tačiau jų įgyvendinimui trūksta pinigų – greitos paskolos gali išpildyti šį norą. Skolinkitės, atostogaukite, o kreditą grąžinsite vėliau. Turint nuolatines pajamas, pasiskolintą sumą bėgant laikui nesunkiai grąžinsite, o šiuo momentu tegul ji padeda išspręsti keblumus.

Greitas kreditas nėra suteikiamas neturint nuolatinių oficialių pajamų, nedirbant. Norint gauti paskolą reikia būti dirbančiu bent 4 mėnesius. Bobutespaskola.lt nerekomenduoja skolintis tada, kai žinote, jog kredito tikrai negalėsite grąžinti, ilgą laiką neturėsite jokių pajamų. Tačiau kitais atvejais – Bobutespaskola.lt piniginė pravira, o iš jos išsiimti pluoštą banknotų – paprasta kaip du kart du.

Registruokitės dabar ir įgyvendinkite savo planus jau šiandien!

Kiek laiko užtrunka paskolos gavimas?

Vienas didžiausių greitos paskolos internetu privalumų yra jos suteikimo greitis. Klientai nori kuo greičiau gauti pinigus, todėl atsižvelgdami į Jūsų poreikius maksimaliai optimizuojame visus paskolos išdavimo procesus, siekiame, kad pinigus į savo sąskaitą gautumėte greitai.

Bobutespaskola.lt suteikia galimybę klientams teikti paraiškas kasdien nuo 7 iki 22 val. Kreditai internetu išduodami kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškos duomenis galima išsaugoti visą parą.

Greitos paskolos su bloga kredito istorija: ar tai įmanoma?

Kredito istorijoje slypi visa jūsų finansinė istorija, todėl turite stengtis ją išlaikyti kiek galima geresnę. Greitos paskolos su bloga kredito istorija visgi yra sudėtingai įmanomas dalykas. Kodėl? Nes kredito bendrovė atsižvelgiant į jūsų finansinių įsipareigojimų situaciją, tai yra gebėjimą mokėti juos laiku, vertina riziką, su kuria susidurtų jums skolindama pinigus. Bloga kredito istorija yra susijusi su finansinių įsipareigojimų nesilaikymu.

Tad, jeigu jūsų kredito istorija yra gera: nevėluojate mokėti, neturite skolų, tuomet kredito bendrovė žino, kad jums skolinant pinigus susidurs su maža rizika. Priešingai, jeigu jūs vėluojate mokėti, nesilaikote sutarties sąlygų, tai kredito bendrovei signalizuoja, kad rizika yra gana didelė. Todėl net ir skolinant tokioje situacijoje, tikėtina, kad bendrovė gali pasiūlyti ne itin geras paskolos sąlygas.

Kodėl verta imti paskolą bobutespaskola.lt?

„Bobutės paskola” greitas paskolas suteikia jau daugiau nei 10 metų. Per visus tuos metus mūsų pagrindinis tikslas buvo ištobulinti suteikimo greitį, nes siekiame, kad klientai kreditą gauti ir tvarkyti galėtų kuo lengviau ir operatyviau.

Patirtis finansų rinkoje mums leidžia išsiskirti šiais bruožais:

 • Greita paskola. Pagrindinis tikslas yra greitas paskolos suteikimas. Daugiausiai paskolų suteikiame per 5 minutes;
 • Greitų paskolų internetu variantų pasirinkimas. Leidžiame pasirinkti kreditus nuo 50€ iki 15 000€ su terminais nuo 3 iki 72 mėnesių;
 • Paskolos skaičiuoklė. Prieš pildant paraišką paskolai gauti, kreditų skaičiuoklėje pasirinkę sumą ir terminą, galite pasižiūrėti kokia bus galima mėnesio įmoka, mokėjimo grafikas;
 • Lengvas valdymas. Savitarnos paskyra yra paprastai suprantama ir ja lengva naudotis. Joje galima patiems pratęsti kredito mokėjimą, jį grąžinti anksčiau laiko, pakeisti įmokų skaičių, papildomai pasiskolinti, atlikti mokėjimus ir kitus veiksmus;
 • Draugiškas aptarnavimas. Paskolą gauti galite trimis būdais: internetu, telefonu, tiesiogiai atvykus į aptarnavimo skyrių (Ukmergės g. 126, Vilniuje). Jei klientas susidurs su sunkumais, mes stengsimės jam pasiūlyti geriausią variantą susiklosčiusios situacijos sprendimui;
 • Pigūs kreditai. Mūsų tikslas, kad kaina už paskolą būtų prieinama. Visi klientai pasinaudoję mūsų paslaugomis yra priskiriami į mūsų lojalumo programos lygius, kurioje klientams pateikiamos akcijos ir nuolaidos, priskiriami asmeniniai vadybininkai ir teikiami kiti specialūs pasiūlymai.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 32,19 €, MPN – 27,6 %, sutarties sudarymo mokestis - 3,3 €/mėn, BVKKMN – 62,35 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 386,28 €.

*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu. Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 22,68% iki 136,27 %.

Įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės: Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo. Pažeidus prievolę laiku vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį, vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba/ir į teismą. Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės. Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusios dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo. Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.

*Prieš prisiimant įsipareigojimą, skatiname įvertinti savo finansinę būklę, apgalvoti paskolos grąžinimo galimybes ir skolintis atsakingai