Greitieji kreditai

Kodėl verta greitąjį kreditą imti bobutespaskola.lt?

Jei jums reikalingas greitas ir patogus kreditas internetu siūlome paskolas visiems jūsų poreikiams. Rinkitės Bobutės paskolą, nes:
 • Pinigai jūsų sąskaitoje per 15 min. Paraiškos paskolai gauti pildymas užtrunka vos kelias minutes, tuomet mūsų automatinio vertinimo technologija įvertina jūsų prašymą. Jei jūsų įvesti duomenys teisingi ir jūs atitinkate kreditingumo vertinimo kriterijus jūs po kelių minučių į savo sąskaitą gausite pinigus.
 • Paskolos nuo 50€ iki 15 000€. Galite teikti prašymą greitam kreditui gauti, norimai sumai gauti. Jei negalėsime pasiūlyti norimos sumos, visada pateiksime pasiūlymą tokiai paskolos sumai, kurią galėsime jums suteikti.
 • Patogus ir lengvas paraiškos pildymas. Greitas kreditas internetu suteikia daug privalumų, nes sutaupo jūsų laiko ir viskas atliekama kelių mygtukų paspaudimu.
 • Paskolų terminai nuo 3 iki 72 mėnesių. Galite rinktis norimą paskolos sumą įvairiems paskolų terminams. Paskolų ir terminų pasirinkimą rasite mūsų skaičiuoklėje
 • Saugus ir paprastas sutarties pasirašymas internetu. Suteikiame galimybę gauti paskolą neišėjus iš savo namų.
 • Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams. Džiaugiamės ir vertiname savo klientų lojalumą, todėl esame jiems paruošę specialiai jiems taikomus pasiūlymus.
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos. Paskolą grąžinti iš anksti galite jums patogiu metu.
Bobutės paskola prekės ženklas priklauso įmonei UAB BNP Finance, kuri yra griežtai prižiūrima Lietuvos banko. Įmonė vadovaujasi atsakingo skolinimo politika.
Bobutės paskola į kiekvieną savo klientą žiūri su pagarba. Mums svarbiausia laikytis įstatymų, bei etikos ir moralės normų. Greitų kreditų paraiškų vertinimo ir paskolų išdavimo procesai yra nuolat tobulinami. Šiuo metu galime džiaugtis, nes greituosius kreditus suteikiame beveik automatizuotu procesu ir labai greitai. Be to, nuolat ieškome sprendimų, kaip pagerinti esamas paskolų suteikimo technologijas ir teikti jums aukščiausios kokybės paslaugas.
Bobutės paskola Lietuvoje sėkmingai vykdo savo veiklą jau daugiau nei 10 metų. Ypatingai rimtai žiūrime į skolinimą ir siekiame būti rinkos lyderiai kuriant inovacijas greitų kreditų srityje.
Klientui pateikiame paskolų pasiūlymus pagal jo individualią situaciją. Stengiamės su klientu atrasti geriausią ir jam patogiausią paskolos sprendimą. Tai mums padeda atlikti mūsų sukurta automatinė kreditingumo vertinimo sistema, kurios metu yra vertiname ir duomenys SODRA sistemoje ir kituose viešuosiuose registruose.
Šis procesas vos per kelias minutes leidžia mums pateikti klientui jam reikalingą finansavimą. Bobutės paskola yra patikimas ir draugiškas Jūsų partneris finansų srityje, kuris leidžia kreditą gauti labai greitai ir lengvai.

Per kiek laiko suteikiamas greitasis kreditas?

Siekiame patenkinti visus savo klientų poreikius, todėl Bobutespaskola.lt suteikia galimybę klientams teikti paraiškas kasdien nuo 7 iki 22 val. Kreditai išduodami kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškos duomenis galima išsaugoti, bet visą parą.
Greitieji kreditai suteikiami per 15 min. Užpildę paraišką ir tinkamai suvedę visus duomenis, galite tikėtis paskolos sumos gavimo į jūsų sąskaitą 15 min. bėgyje. Greitis yra mūsų privalumas, todėl iškilus netikėtai situacijai, ar atsiradus skubių pinigų poreikiui, visada esame šalia.
Greitas kreditas internetu gaunamas atliekant šiuos paprastus žingsnius:
 • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
 • Užpildykite prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokia paskola Jums yra reikalinga. Jeigu visa tai darote mūsų darbo metu, vos užpildysite prašymą, jį iškarto svarstysime.
 • Po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteikta pageidaujama paskola internetu. Jūsų prašoma suma gali siekti net 15 000 €, tačiau konkreti suteikiama suma priklauso nuo Jūsų asmeninių skolinimosi galimybių (mokumo istorijos, gaunamų pajamų ir t.t.), kurias įvertins mūsų komanda. Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos.
 • Dar kelios minutės – ir Jūsų sąskaitoje atsiras gauta paskola.

Greitųjų kreditų privalumai

Greitieji kreditai dažniausiai imami internetu. Didelis privalumas, kad nereikia niekur eiti iš namų. Užtenka užpildyti prašymą paskolai gauti Bobutespaskola.lt ir po kelių akimirkų jau galėsite naudoti pinigus norimoms reikmėms.
Paskola visiems jūsų poreikiams: pirkiniams, daiktams, namo ar automobilio remontui, pirkimui, atostogoms, sveikatai, šventėms. Galime padėti ištikus įvairiausioms gyvenimiškoms situacijoms.
Iš kitų rinkoje teikiamų paskolų, greiti kreditai išsiskiria - suteikimo greičiu, paprastumu ir išdavimu suteikimu nuotoliniu būdu. Lojaliems klientams siūlome asmenines paskolos sąlygas, konsultuojame finansų klausimais, stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir gautų visą informaciją kokios jiems reikia.
Gyvenime būna taip, kad vis ištinka kokia netikėta situacija, kurią spręsti reikia čia ir dabar. Tokiais atvejais kartais nepadeda sutaupyti pinigai, ar jų pritrūksta. Tuomet paprasčiausias sprendimas yra pasiskolinti pinigų. Pasiskolinti iš banko yra ilgas ir nelengvas procesas, todėl greitas kreditas tokiose situacijose yra paprastas, saugus ir greitas sprendimas.
Bobutės paskolos greitaisiais kreditais naudotis verta, kai atsiranda netikėtų išlaidų, prireikia atnaujinti būstą, suremontuoti ar nusipirkti automobilį, pritrūksta lėšų sveikatos reikmėms, atostogoms, studijoms, dideliems daiktams. Jei yra poreikis greitai gauti pinigus, esame vienas geriausių pasirinkimų. Siekdami automatizuoti spendimo priėmimo procesus, daugiausiai paskolų suteikiame vos per kelias minutes po prašymo pateikimo.
Greitieji kreditai dažniausiai yra trumpalaikiai, bet gali būti ir ilgalaikiai. Paskolų terminai yra nuo 3 iki 72 mėnesių. Trumpalaikiai kreditai dažniausiai naudojami atsiradus netikėtoms išlaidoms, pavyzdžiui sugedus automobiliui, buitinei technikai, pritrūkus finansų norimoms reikmėms. Ilgalaikiai dažniausiai imami būsto remontui, automobilio pirkimui, didesniems pirkiniams.
Teikiant prašymą paskolai gauti, nereikia pateikti jokių dokumentų. Gavę Jūsų sutikimą mes atsinaujinsime duomenis apie Jūsų atlyginimą ir finansinius įsipareigojimus viešuose registruose. Tai leidžia sutaupyti jūsų laiko ir pagreitinti kredito suteikimo procesą.

Ką reikia žinoti prieš imant greitąjį kreditą?

Greiti kreditai yra suteikiami Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie yra įdarbinti Lietuvoje. Taip pat, reikia turėti galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbti bent 4 mėnesius vienoje darbovietėje.
Paskolas išduodame asmenims, kurie neturi nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų pajamų. Greiti kreditai yra suteikiami dirbantiems pagal individualią veiklą, autorines sutartis ir pan., esant motinystės atostogose, gaunant išmokas be galutinės datos.
Užpildę prašymą paskolai gauti Jūs neįsipareigojate paimti greitąjį kreditą. Jūs užpildote visą informaciją ir patvirtinate internetinę užklausą. Bobutės paskola ją įvertinus, duoda jums atsakymą dėl paskolos suteikimo. Jei sąlygos Jūsų netenkina galite atmesti sutartį ir nemokamai grąžinti kreditą per 2 dienas po paskolos suteikimo.
Neišduodame paskolų grynaisiais pinigais, pinigų suma pervedama bankiniu pavedimu
Greitas kreditas internetu nesuteikiamas šiais atvejais:
 • Paskolos nedirbantiems ir bedarbiams nėra suteikiamos. Pagal Lietuvos banko reikalavimus, asmuo turi būti išdirbęs bent 4 mėn., kad gautų paskolą. Jeigu toks laikas dar nepraėjo, palaukite ir po to, kai būsite išdirbęs keturis mėnesius, pildykite paraišką iš naujo.
 • Jei Jūsų pajamos viršytų 40% gaunamų jūsų pajamų. Tokiu atveju jūsų pajamų neužtektų turimiems įsipareigojimams padengti. Vertinamus įsipareigojimus sudaro: greitieji kreditai, lizingai, paskolos. Jei Jūsų įsipareigojimai yra arti 40% gaunamų pajamų ribos, tikėtina, kad paskola Jums nebus suteikta.
 • Jei šiuo metu vėluojate mokėti mėnesinę įmoką už paskolą mums, ar kitam kreditoriui. Tokiu atveju kreditą gauti galėsite tik padengę įsiskolinimą.
 • Jei šiuo metu esate įsiskolinęs arba Jūsų paskola yra išieškoma. Padengus įsiskolinimą galite vėl kreiptis dėl paskolos.
 • Jei neatlikote registracijos patvirtinimo 0,01€ pavedimu. Neatlikus šio pavedimo negalime pradėti paraiškos vertinimo, todėl negalime priimti sprendimo dėl kredito suteikimo.

Kokie mokesčiai taikomi greitiesiems kreditams?

Greitas kreditas internetu yra apmokestintas šiais mokesčiais:
 • Paskolos sudarymo mokestis 0.75% nuo paskolos sumos ir mokamas kas mėnesį
 • Banko sąskaitos patvirtinimo mokestis yra tik 0,01 €.
Registracijos patvirtinimas yra atliekamas tik vieną kartą ir tik naujiems klientams. Norint pateikti paraišką paskolai gauti nebe pirmą kartą – pakartotinai sąskaitos patvirtinti nereikia. Jeigu suteikiama akcija, gali būti pasiūloma paskola be palūkanų arba su mažesnėmis palūkanomis.

Kodėl siekiant gauti greitą kreditą reikia asmens duomenų?

Bobutės paskola norėdama suteikti klientui greitąjį kreditą turi įvertinti jo mokumą ir finansinę padėtį. Jei imate asmeninę paskolą, mes privalome įvertinti Jūsų, o jei šeimyninę, šeimos mėnesio išlaidas turimiems finansiniams įsipareigojimams dengti. Įsipareigojimai turi būti ne didesni nei 40 % Jūsų gaunamų mėnesio pajamų. Taip pat, Jūs turite neturėti skolų Bobutės paskolai ar kitiems kreditoriams ir laiku neapmokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.
Duomenų atnaujinimui gauname Jūsų sutikimą atnaujinti duomenis. Tuomet juos tikriname SODRA duomenų bazėje ir paskolų rizikos duomenų bazėje. Įrankiai leidžia atsakingai įvertinti riziką ir pateikti asmeninį, labiausiai klientui tinkantį paskolos pasiūlymą.
BnP Finance yra Lietuvos Banko prižiūrimas skolinimo bei finansavimo paslaugų teikėjas. Dėl šios priežasties privalome prašyti visų klientų pateikti duomenis, kuriuos apie paskolų gavėjus reikalauja surinkti Lietuvos Bankas. Taip mes vykdome skaidrią atsakingo skolinimo politiką. Klientų duomenys yra naudojami ir saugomi pagal paskirtį, vadovaujantis LR asmens duomenų apsaugos ir kitais LR įstatymais

Bobutės paskola greitųjų kreditų nauda

Labiausiai pasižymime greitosios paskolos suteikimo greičiu. Jums reikiamą pinigų sumą į Jūsų sąskaitą pervedame vos per kelias minutes, jei sąskaita yra Swedbank, SEB bankuose. Jei yra kitame banke, pavedimas gali užtrukti ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis nuo 8 iki 16 val. Jeigu paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis, pinigai Jus pasieks artimiausią darbo dieną. Paraišką paskolai gauti užpildysite per kelias minutes. Prašome Jūsų pateikti tik tuos duomenis, kuriuos mes privalome įvertinti siekiant nustatyti Jūsų galimybes paskolai gauti. Paskolos išduodamos kiekvieną dieną nuo 7 iki 22 val. Klientų aptarnavimo skyriaus darbo metu, teikiame konsultacijas finansiniais klausimais.
Patogiausia tai, kad paraiškos dėl paskolos gali būti pateikiamos užpildant paraišką internetu per interneto svetainėje esančią savitarną arba telefonu. Paraiškos pildymo, registracijos procesai yra patogūs, lengvi, greiti ir užtrunka vos kelias minutes.
Asmeninė savitarnos paskyra yra patogi ir pritaikyta pagal visus kliento poreikius. Joje galima matyti, kiek iš viso turite aktyvių paskolų, kokia einamojo mėnesio įmoka, kiek įmokų dar liko mokėti. Ten rasite ir įvairių papildomų paslaugų su kuriomis galėsite atidėti einamojo mėnesio įmokos mokėjimą, pateikti išankstinio grąžinimo prašymą, matyti, kiek dar galite pasiskolinti papildomai.
Bobutės paskolai labai svarbus klientų pasitikėjimas, todėl pateikiame detalią informaciją apie mokesčius ir neprašome jokių papildomų mokesčių. Užtikriname, kad turėsite grąžinti tik savo paskolą kas mėnesį mokėdami po įmoką ir su paskola susijusias palūkanas bei paskolos sudarymo mokestį. Jokių sutarties administravimo ar paraiškos įvertinimo mokesčių nėra.
Greitos paskolos yra suteikiamos tik Lietuvoje nuolat gyvenantiems ir banko sąskaitą turintiems nuo 18 metų asmenims, kurie gauna oficialius pajamas ir yra vienoje darbovietėje išdirbę bent 4 mėnesius. Kiekvieną mėnesį klientui elektroniniu paštu yra išsiunčiama sąskaitą su informaciją kokią įmokos sumą už paskolą reikia mokėti. Taip pat, šią informaciją galima rasti prisijungus prie savitarnos paskyros. Norint iš anksto grąžinti paskolą, reikia per savitarną pateikti išankstinio grąžinimo prašymą. Per dvi dienas nuo tokio prašymo pateikimo, patikslinsime sumą, kurią turėsite pervesti grąžindami paskolą.