Greitas kreditas

 

 Jei paklaustumėte Bobutės, kokia jos sėkmės paslaptis, atsakymas būtų vienas – GREITIS. Bobutė dėl problemų nesuka ilgai galvos, ir kitiems taip pataria daryti – greitas kreditas Jums padės akimirksniu išspręsti keblumus, todėl kartu gausite ir geros nuotaikos dozę. Bet visgi, jeigu klausiate, kodėl greiti kreditai tokie greiti, Bobutė Jums atsako.

Paprasta registracija

Dažnai su finansinėmis procedūromis susijusios sistemos reikalauja itin ilgai trunkančios ir sudėtingos vartotojų registracijos. Jeigu Jums reikalingi greitieji kreditai, nesibaiminkite dėl registracijos proceso – čia ji trunka vos minutę ar kelias. Jums tereikia prisijungti svetainėje ir iš savo asmeninės banko sąskaitos pervesti registracijos mokestį – 0.01 €. Į tą pačią sąskaitą vėliau, užpildžius atitinkamą prašymą, Jus pasieks greitieji kreditai.

Greičiausias prašymo pildymo būdas

Kitas žingsnis po registracijos – tai prašymo pildymas. Jums nereikės spausdintis įvairių formą, rašyti į jas ranka, o po to siųsti faksu ar elektroniniu laišku, viskas daug paprasčiau. Greitas kreditas bus suteikiamas užpildžius prašymą internete, specialiai tam skirtoje formoje. Visa tai trunka kelias minutes.

Svarstoma nedelsiant

Mums svarbūs kiekvieno kliento lūkesčiai, todėl Jūsų atsiųstas prašymas svarstomas bei sprendžiama, ar greitasis kreditas bus suteiktas, nedelsiant. Suprantame, kad kartais Jums pinigų gali reikėti skubiai, todėl neapkrauname Jūsų ilgomis ir lėtai slenkančiomis laukimo valandomis. Atsiuntus prašymą netrukus į telefoną arba elektroninį paštą gausite atsakymą, ar prašomi greitieji kreditai Jums suteikiami, arba pasiūlymas dėl kitokios paskolos sumos. 

Ilgas darbo laikas

Jaudinatės, kad pinigų Jums prireikė ne darbo metu arba švenčių dienomis? Nesibaiminkite, Bobutės paskola Jūsų piniginę papildyti gali ir vakare ar šventadienį. Kasdien dirbame nuo ryto iki vakaro (pirmadieniais – penktadieniais nuo 7.30 iki 22.00 val., šeštadieniais – sekmadieniais nuo 8.00 iki 22.00 val., švenčių dienomis nuo 10.00 iki 18.00), tad greitasis kreditas gali Jus pasiekti tada, kai Jums pinigų reikia labiausia. Jeigu Jūsų prašymas bus gautas ne darbo metu – jį išnagrinėsime iškart kitos dienos rytą.

Bobutė laiko vilkinti nemėgsta – todėl kreditai čia iš tiesų greiti!