Apie mus | Bobutes Paskola

BnP Finance, UAB yra moderni ir viena didžiausių alternatyvaus finansavimo įmonių Lietuvoje, aktyviai vykdanti veiklą ir plečianti paslaugų spektrą nuo 2009 metų. Įmonės veiklą prižiūri Lietuvos bankas, bendrovės obligacijomis prekiaujama alternatyviojoje „First North“ rinkoje, kurią valdo „Nasdaq“.

Bobutespaskola.lt:

Žinomiausia tarp greitųjų kreditų paskolų teikėjų. (2016 m. UAB „Spinter Tyrimai“)

Visada specialūs pasiūlymai Jums! Nuoširdžiai rūpinamės tiek naujais, tiek esamais klientais, todėl nuolat siūlome daugybę akcijų bei specialių pasiūlymų.

Patikima bendrovė: išklausydami ir suprasdami savo klientus suteikiame galimybę pratęsti paskolos gražinimo terminą ir atidėti įmokos mokėjimą.  Užtikriname kiekvieno kliento konfidencialumą. Visada esame pasiruošę ieškoti kompromiso ir padėti kiekvienam mūsų klientui.

Garantuojame geresnes paskolos suteikimo sąlygas. Atsižvelgiame į klientų poreikius ir paskolas suteikiame patogiausiu ir paprasčiausiu būdu – pateikus paraišką internetu, ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje.

Bobutespaskola.lt teikia paskolas nuo 50 Eur iki 5 000 Eur, 3 - 48 mėnesių laikotarpiui be užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų, greitai, saugiai ir patikimai.

Vartojimo kredito tarpininkai: UAB „JUSADA GROUP“