Apie mus

BnP Finance UAB  daugiau nei 10 metų veikia finansų sektoriuje. Įmonės novatoriškas požiūris leido per veiklos metus įgyvendinti daug inovacinių sprendimų, kurie parodė technologinį kelią visam rinkos tobulėjimui. BnP Finance yra moderni ir profesionali įmonė, kuri pasitelkdama patirtį, žinias ir partnerystę pateisina klientų lūkesčius. Kartu su partneriais įgyvendinti projektai leidžia įmonei būti vienai stipriausių Fintech sektoriuje.

Bobutespaskola.lt:

Žinomiausia tarp greitųjų kreditų paskolų teikėjų. (2016 m. UAB „Spinter Tyrimai“)

Visada specialūs pasiūlymai Jums! Nuoširdžiai rūpinamės tiek naujais, tiek esamais klientais, todėl nuolat siūlome daugybę akcijų bei specialių pasiūlymų.

Patikima bendrovė: išklausydami ir suprasdami savo klientus suteikiame galimybę pratęsti paskolos gražinimo terminą ir atidėti įmokos mokėjimą.  Užtikriname kiekvieno kliento konfidencialumą. Visada esame pasiruošę ieškoti kompromiso ir padėti kiekvienam mūsų klientui.

Garantuojame geresnes paskolos suteikimo sąlygas. Atsižvelgiame į klientų poreikius ir paskolas suteikiame patogiausiu ir paprasčiausiu būdu – pateikus paraišką internetu, ar atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje.

Bobutespaskola.lt teikia paskolas nuo 50 Eur iki 15 000 Eur, 3 - 72 mėnesių laikotarpiui be užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų, greitai, saugiai ir patikimai.

Vartojimo kredito tarpininkai: UAB „JUSADA GROUP“