Kreditai

Kokios yra kredito gavimo sąlygos?

Kreditai gaunami vos per kelias minutes. Kai Jums prireikia paskolos, ji iškart atsiduria Jūsų sąskaitoje. Kaip tai atsitinka? Užsiregistruokite svetinėje Bobutespaskola.lt ir pateikite paskolos prašymą. Prašyme nurodomi visi reikalingi asmens duomenys bei pažymima, kokio dydžio kreditas yra reikalingas, o taip pat per kiek laiko jį grąžinsite. Registracijos metu taip pat reikia pervesti 0,01€ iš savo asmeninės sąskaitos – į ją vėliau ir atkeliaus Jums reikalinga paskola. Tiek registracija, tiek prašymo pateikimas jums užtruks vos kelias minutes. Jeigu visa tai atliksite darbo metu, Jūsų prašymas bus išnagrinėjamas nedelsiant – įvertinamas Jūsų mokumas, ir galimybės suteikti paskolą. Netrukus gausite atsakymą ar Jums bus suteikiama pageidauta paskola, ar siūloma kita galima paskolos suma. Dar kelios minutės – ir Jūsų sąskaitą pasiekia pinigai. Tai - greičiausias būdas pasiskolinti iš Bobutespaskola.lt.
Nereikia pateikti užstato. Kitaip, nei daugybėje kreditavimo įstaigų ir bankų, Bobutespaskola.lt pinigai Jums suteikiami be jokių sudėtingų užstato ar laidavimo procedūrų. Registracijos metu Jūs sutinkate, jog mūsų komanda patikrins Jūsų mokumo istoriją (ar turite paskolų kitur, ar laiku atsiskaitote ir pan.), taip pat – Jūsų gaunamų pajamų kiekį bei kitą susijusią informaciją, vadovaujantis kuria priims sprendimą dėl skolinamos sumos. Reikiamą sumą pinigų gausite paprastai ir be jokių sudėtingų operacijų.
Galite grąžinti be palūkanų. Išskirtinis Bobutespaskola.lt paskolos internetu privalumas – išankstinis paskolos grąžinimas. Net jeigu prašyme nurodėte, jog pinigai turėtų būti skolinami ilgam laikotarpiui, grąžinti jį galite iškart, kai tik turėsite tokią galimybę. Jums nereikės mokėti palūkanų už visą laikotarpį, kuriam buvo pateiktas prašymas – sumokėkite jas tik už tą laiką, kada faktiškai naudojotės paskola.

Kokiu tikslu gali būti imamas kreditas?

Bobutės paskola skubus kreditas teikiamas įvairiausioms Jūsų reikmėms. Pateikite paraišką ir gaukite kreditą:
 • Visiems Jūsų poreikiams: netikėtoms išlaidoms, pomėgiams, pagausėjus šeimai, augintiniui.
 • Šventėms: reikšmingoms progoms, vestuvėms, sužadėtuvėms, mergvakariui, bernvakariui, krikštynoms, išleistuvėms.
 • Automobiliui: automobilio remontui, didesniam automobiliui, motociklui, motoroleriui.
 • Būstui: būstui atnaujinti ar remontuoti, baldoms, buitinei technikai, santechninkai, nuomojamo būsto atnaujinimui, sodybai.
 • Atostogoms: šeimos ar savarankiškai kelionei, atostogoms į tolimus kraštus, savaitgaliui dviese.
 • Sveikatos reikmės: sveikatinimo procedūroms, slaugai, gydymui ir kitoms medicininėms paslaugoms, odontologijai, augintinių gydymui, plastinei operacijai.
 • Tobulėjimui: studijoms, vairavimo pamokoms, mokymams, korepetitorių paslaugoms, būreliams, darželiui.
Trumpalaikiai kreditai naudojami atsiradus nenumatytoms problemoms. Pavyzdžiui netikėtai sugedus automobiliui, buitinei technikai, pritrūkus finansų norimoms reikmėms. Ilgalaikiai dažniausiai imami būsto remontui, automobilio pirkimui, didesniems pirkiniams.

Kas gali gauti vartojimo kreditą?

Vartojamasis kreditas suteikiamas Lietuvos Respublikos piliečiams. Jį gali gauti asmenys, kurių amžius nuo 18 iki 65 metų. Taip pat, reikia turėti galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbti bent 4 mėnesius vienoje darbovietėje.
Atliekant kreditingumo vertinimą yra vertinamos kliento gaunamos pajamos. Pagal Lietuvos banko reikalavimus kreditus išduodame asmenims, kurie neturi nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų gaunamų pajamų.
Vartojimo kreditai nesuteikiami asmenims turintiems skolų, su bloga istorija, be oficialių pajamų.

Kodėl verta imti kreditą bobutespaskola.lt?

Bobutės paskola visiems kreditus teikia jau daugiau nei 10 metų. Per šiuos metus pagrindinis tikslas buvo tobulinti paslaugos suteikimo greičio procesą, kad klientai paskolą gauti ir valdyti galėtų kuo paprasčiau ir operatyviau.
Tikriausiai paskolos gavimo procesą įsivaizduojate kaip ilgą ir sudėtingą. Mūsų pagrindinis tikslas yra Jums viską palengvinti ir padėti lengvai pasiskolinti internetu.
Mes Išvengiame fizinių eilių, o tobulindami paskolų išdavimo ir gavimo procesą internetu, taupome Jūsų laiką ir padedame sparčiai įgyvendinti finansinius poreikius. Kreditą gausite vos per kelias minutes.
Vienas svarbių dalykų mums yra Jūsų duomenų saugumas, todėl siekiame jo užtikrinimo. Kiekvienam klientui pateikiame individualų pasiūlymą su geriausiomis sąlygomis.
Mūsų ilgametė patirtis, leidžia mums pasižymėti šiais privalumais.
 • Pigūs kreditai. Siekiame, kad kaina už paskolą būtų prieinama. Klientas pasinaudoję mūsų paslaugomis yra įtraukiami į lojalumo programą, kurioje klientų laukia, akcijos ir nuolaidos naujiems ir esamiems klientams, asmeniniai vadybininkai ir kiti specialūs pasiūlymai. Pigiausi yra didesnių sumų kreditai.
 • Greitas kreditas. Orientuojamės į greitą kredito suteikimą. Didžiausią dalį paskolų suteikiame vos per 5 minutes.
 • Vartojimo kreditų pasirinkimas. Suteikiame kreditus nuo 50€ iki 10 000€, terminais nuo 3 iki 72 mėnesių
 • Paprastas paskolos valdymas. Mūsų savitarnos svetainė yra lengvai suprantama ir paprasta naudoti. Klientai patys gali pratęsti kreditą, grąžinti jį anksčiau termino, keisti įmokų skaičių, gauti papildomą paskolą ir atlikti kitus veiksmus.
 • Draugiškai sprendžiame problemas. Klientui susidūrus su sunkumais sumokėti kredito įmoką, stengiamės jam pasiūlyti geriausią variantą problemos sprendimui. Siūlome išdalinti mokėjimus mažesnėmis įmokomis, atidėti kredito mokėjimo terminus.
 • Kreditų skaičiuoklė. Jei nenorite pildyti prašymo paskolai gauti, visada galite pasinaudoti kreditų skaičiuokle ir pamatyti kokia bus mėnesio įmoka, mokėjimo grafikas, jūsų pasirinktai paskolos sumai ir terminui.
 • Patogus aptarnavimas. Bobutespaskola.lt paskola suteikiama trimis būdais: internetu, telefonu, tiesiogiai atvykus į aptarnavimo skyrių (Ukmergės g. 126, Vilniuje). Išsirinkite, kuris kelias Jums patogiausias, ir patenkinkite savo finansinius lūkesčius.