Kreditai

 

Bobutės paskola suteikiami tokiomis geromis sąlygomis, lyg pinigai būtų skolinami savam anūkui. Ir paskolos čia visai kitokios nei bankuose. Mes sakome, kad skirtumai yra dideli.

Greitis

Vos Jums reikalingi tampa greitieji kreditai, jie iškart Jūsų sąskaitoje ir atsiduria. Kaip tai atsitinka? Kai tik Jums prireikia pinigų, Jūs užsiregistruojate svetainėje ir joje pateikiate prašymą. Prašyme nurodomi visi reikalingi asmens duomenys bei pažymima, kokio dydžio kreditas yra reikalingas, per kiek laiko jį turėsite grąžinti. Registracijos metu taip pat reikia pervesti 1 centą iš savo asmeninės sąskaitos – į ją vėliau ir atkeliaus Jums reikalingi kreditai. Tiek registracija, tiek prašymo pateikimas jums užtruks vos kelias minutes. Jeigu visa tai atliksite darbo metu, Jūsų prašymas bus išnagrinėjamas nedelsiant – įvertinamas Jūsų mokumas, ir galimybės suteikti tokią paskolą. Tuomet gausite atsakymą, ar bus suteikiamas pageidaujamas kreditas arba pasiūloma kita galima kredito suma. Dar keliolika minučių – ir Jūsų sąskaitą pasiekia pinigai, kurių Jums taip reikia. Tai greičiausias būdas pasiskolinti iš Bobutespaskola.lt. Na, o jeigu taip neskubate – prašymą galite pildyti mūsų aptarnavimo skyriuje (Žalgirio g 90, Vilnius).

Nereikia pateikti užstato

Kitaip, nei daugybėje kreditavimo įstaigų ir bankų, čia pinigai Jums suteikiami be jokių sudėtingų užstato ar laidavimo procedūrų. Registracijos metu Jūs sutinkate, jog mūsų komanda patikrins Jūsų mokumo istoriją (ar turite paskolų kitur, ar laiku atsiskaitote), taip pat – Jūsų gaunamų pajamų kiekį bei kitą susijusią informaciją, ir pagal šią informaciją priims sprendimą dėl atitinkamos skolinamos sumos. Tad norimą pinigų sumą gausite paprastai ir be sudėtingų operacijų.

Galite grąžinti be palūkanų

Išskirtinis Bobutespaskola.lt privalumas – tai išankstinis kreditų grąžinimas. Net jeigu prašyme nurodėte, jog pinigai turėtų būti skolinami ilgam laikotarpiui, grąžinti jį galite iškart, kai turėsite galimybes. Jums nereikės mokėti palūkanų už visą laikotarpį, kuriam buvo pateiktas prašymas – sumokėkite jas tik už tą laiką, kada faktiškai naudojotės kreditu.

Patogus aptarnavimas

Paskola suteikiama dviem būdais: internetu arba tiesiogiai atvykus į aptarnavimo skyrių. Išsirinkite, kuris kelias Jums patogiausias, ir patenkinkite savo finansinius lūkesčius.