Paskolos internetu

Kiek laiko užtrunka paskolos internetu gavimas?

Bobutespaskola.lt suteikia galimybę klientams teikti paraiškas kasdien nuo 7 iki 22 val. Paskolos išduodamos kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškos duomenis galima išsaugoti, bet visą parą. Taip siekiame mūsų pagrindinio tikslo - patenkinti visus savo klientų poreikius.
Paskola internetu suteikiama per kelias minutes. Užpildę paraišką ir tinkamai suvedę visus duomenis, galite tikėtis paskolos sumos gavimo į jūsų sąskaitą 15 min. bėgyje. Greitis yra mūsų privalumas, todėl iškilus netikėtai situacijai, ar atsiradus skubių pinigų poreikiui, visada esame šalia.
Norint gauti vartojimo paskolą internetu, reikia atlikti šiuos paprastus žingsnius:
 • Pasirinkti norimą vartojimo paskolos internetu sumą ir terminą. Prieš renkantis norimą sumą nepamirškite, kad kreditai nesuteikiami bedarbiams, turintiems antstolių, skolų. Išsirinkti bus lengviau, jei atsižvelgsite į savo asmeninius poreikius bei esamą finansinę situaciją.
 • Užsiregistruoti svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
 • Užpildyti paraišką. Prisijungus prie savitarnos turite užpildyti internetinę paraiškos formą. Pildymas užtruks vos kelias minutes.
 • Patvirtinti tapatybę. Tapatybės patvirtinimui galima pasirinkti vieną iš patvirtinimo priemonių: MarkID, SmartID arba M-parašo.
 • Gauti pinigus į savo banko sąskaitą. Kai Jūsų paraiška yra patvirtinama, pinigai iš karto yra pervedami į Jūsų pasirinktą banko sąskaitą, kurią nurodėte pildydami paraišką.

Ką reikia žinoti prieš imant paskolą internetu?

Paskolos yra suteikiamos visiems, bet yra keli dalykai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.
 • Prieš imant paskolą įvertinkite ar būsite pajėgūs ją grąžinti. Vadovaujantis atsakingo skolinimo nuostatais, įmoka už paskolą neturi viršyti 40% grynųjų mėnesio pajamų į rankas. Nerekomenduojama vienu metu turėti daugiau nei vieną įsipareigojimą.
 • Paskolos internetu visą parą nėra suteikiamos. Lietuvos Respublikos įstatymai leidžia paskolas teikti nuo 7 iki 22 valandos, todėl mes paskolas išduodame būtent šiomis valandomis. Kitu laiku galite išsaugoti duomenis su paraiškos informacija, o ją patvirtinti suteikimo valandomis.
 • Jei šiuo metu vėluojate mokėti mėnesinę įmoką už paskolą mums, ar kitam kreditoriui. Tokiu atveju kreditą gauti galėsite tik padengę įsiskolinimą.
 • Vartojamoji paskola nėra suteikiama nedirbantiems ir bedarbiams. Pagal Lietuvos banko reikalavimus, asmuo turi būti išdirbęs bent 4 mėn., kad gautų paskolą. Jei esate išdirbęs trumpesnį terminą, palaukite ir po to, kai būsite išdirbęs keturis mėnesius, pildykite paraišką iš naujo.

Kaip pigiai ir greitai gauti paskolą internetu?

1. Naudokite skaičiuoklę
Pagrindinis klausimas, kuris kyla nusprendus pasiskolinti – kiek tai kainuoja? Atsakymas į jį – tituliniame svetainės Bobutespaskola.lt puslapyje. Naudodami skaičiuoklę, Jūs lengvai galite matyti, kokiomis sąlygomis yra suteikiama greita paskola. Naudokite skaičiuoklę ir įvertinkite savo galimybes – kokią sumą kas mėnesį Jūs galėsite nesunkiai grąžinti, ir kiek laiko tai norėtumėte daryti? Pagal tai, kokiam terminui paskola internetu yra suteikiama, ir koks jos dydis, yra nustatoma kredito kaina, kurią matote skaičiuoklės apačioje. Tad atsakymai į pagrindinius klausimus – skaičiuoklėje.
2. Laikykitės įsipareigojimų
Bobutespaskola.lt pasitiki Jumis, todėl Jums suteikiamos paskolos internetu. Neapvilkite skolintojos, ir kredito grąžinimo įmokas mokėkite laiku. Už pradelstus mokėjimus yra skaičiuojamas papildomas mokestis, o visiškas būtinų mokėjimų ignoravimas gali priversti susidurti su teisine atsakomybe.
3. Tapkite lojaliu klientu
Lojaliausiems klientams Bobutespaskola.lt plačiausiai atveria savo piniginę. Jeigu paskola internetu buvo suteikta tris kartus, o Jūs nevėlavote grąžinti pasiskolintų pinigų, tuomet tampate vienu iš lojalumo programos dalyvių. Jiems siūlome itin palankias sąlygas, ir kitos paskolos internetu Jiems suteikiamos dar geresnėmis kainomis.
4. Susipažinkite su reikalavimais
Bobutespaskola.lt mielai paskolintų visiems, kas į ją kreipiasi, tačiau, norėdama būti tikra, jog pinigai bus grąžinami laiku, ji besiskolintiems taiko kelis paprastus reikalavimus. Jeigu norite pasiskolinti, Jūs turite būti LR piliečiu, turinčiu asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tikrinant Jūsų mokumo istoriją, turi būti nustatyta, jog neturite pradelstų mokėjimų, o Jūsų esami finansiniai įsipareigojimai nesudaro daugiau kaip 40 proc. pajamų. Taip pat turite būti dirbančiu asmeniu. Teisėsaugos paieškomiems asmenims kreditai nėra suteikiami.

Kodėl verta rinktis bobutespaskola.lt?

Bobutės paskolos vartojamosios paskolos internetu labiausiai pasižymi paskolos suteikimo greičiu ir paraiškos užpildymo patogumu. Suteikia trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas visiems jūsų poreikiams.
Paskolos internetu greitai, nes:
 • Kreditas Jūsų sąskaitoje per 15 min. Paraiškos užpildymas užtrunka vos kelias minutes, tuomet mūsų automatinio vertinimo technologija įvertina jūsų prašymą. Jei jūsų įvesti duomenys teisingi ir jūs atitinkate kreditingumo vertinimo kriterijus jūs po kelių minučių į savo sąskaitą gausite pinigus.
 • Vartojimo paskolos nuo 50€ iki 10 000€. Galite teikti prašymą norimai kredito sumai gauti. Jei mes negalėsime pasiūlyti tokios sumos, visada pateiksime pasiūlymą paskolos sumai, kurią galėsime jums suteikti.
 • Paprastas ir patogus paraiškos pildymas. Greitos paskolos internetu suteikia daug naudos, nes taupo laiką, jums nereikia išeiti iš namų ir viskas atliekama kelių mygtukų paspaudimu.
 • Paskolų terminai nuo 3 iki 72 mėnesių. Galite rinktis norimą paskolos sumą su įvairiais terminais. Paskolų ir terminų pasirinkimą rasite mūsų skaičiuoklėje.
 • Saugus ir paprastas sutarties pasirašymas internetu. Užtikriname anonimiškumą ir Jūsų duomenų apsaugą.
 • Turime ypatingus pasiūlymus lojaliems klientams. Esame laimingi matydami vis sugrįžtančius klientus, todėl esame jiems paruošę specialiai jiems taikomus pasiūlymus.
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos. Paskolą grąžinti iš anksti galite bet kuriuo Jums patogiu metu, prieš tai per savo paskyrą pateikus išankstinio grąžinimo prašymą.
Dažnai namų ar automobilio atnaujinimas, naujo įsigijimas ar kitas didesnių įsipareigojimų reikalaujantis daiktas kelia daugiau rūpesčių nei pasitenkinimo. Su artimaisiais ir kolegomis savo finansinių problemų nesinori aptarinėti, bet pačiam tai spręsti nelengva. Greitos paskolos internetu dažnai pagal stereotipus vertinami neigiamai, bet mūsų tikslas yra Jums padėti surasti tinkamiausia sprendimą susiklosčiusioje situacijoje. Jei norite konsultacijos finansiniais klausimais, ar tiesiog turite klausimų mielai į juos atsakysime telefonu 8 700 800 70.

Paskolos internetu rūšys?

Paskolą internetu galite gauti greitai ir lengvai, visiems savo poreikiams. Suteikiame paskolas:
 • Asmeniniams poreikiams. Kai užklumpa netikėtos išlaidos, artėja didelė šventė, o gal ateina laikas įgyvendinti savo norus – visoms situacijoms, kai pritrunkate papildomų pinigų asmeniniams poreikiams, galite kreiptis į „Bobutės paskola“;
 • Būsto remontui ir atnaujinimui. Svetainės sofa darosi nepatogi, o terasoje trūksta lauko baldų? Norite atnaujinti buitinę techniką? Gaukite paskolą internetu būsto remontui čia ir dabar, neišeinant iš namų;
 • Atostogoms. Jaučiate, kad reikia pailsėti? Suteiksime paskolą iki 10 000 € norimoms atostogoms prie jūros, gamtoje arba užsienio kurorte;
 • Automobilio remontui ir atnaujinimui. Automobilis skleidžia keistus garsus? Metas pagalvoti apie remontą arba transporto priemonės atnaujinimą. O galbūt svarstote apie paspirtuko arba dviračio įsigijimą? Į „Bobutės paskola“ kreiptis galite visais atvejais!
 • Sveikatos reikmėms. Suteikiame greitą paskolą internetu esant sveikatinimo procedūrų, odontologijos ar kitų medicininių paslaugų poreikiui;
 • Tobulėjimui. Trūksta papildomų finansų norimoms studijoms arba kursams, o gal nusprendėte pradėti vairavimo pamokas? Gaukite paskolą internetu ir įgyvendinkite savo planus

Kaip grąžinti paskolą?

Imdami paskolą internetu, kredito skaičiuoklėje pasirinkite norimą grąžinimo terminą. Bobutespaskola.lt galite pasirinkti grąžinimą nuo 3 mėnesių iki 72 mėnesių, priklausomai nuo paskolos sumos. Įprastai savo klientams rekomenduojame rinktis trumpesnius grąžinimo terminus imant paskolas nedidelei sumai ir ilgesnius grąžinimo terminus imant didesnės sumos paskolas internetu.
Atlikti mėnesinius mokėjimus bei grąžinti paskolą internetu galite prisijungę prie savo vartotojo paskyros. Prisijungę spauskite „Mano paskolos“ ir sąraše suraskite reikiamą paskolą.
Grąžinti paskolą taip pat galite paskambinę mums tel. 8 700 80070 arba parašę el.paštu [email protected]
Primename, kad turite išankstinio paskolos grąžinimo galimybę. Tokiu atveju, paskolos palūkanos yra perskaičiuojamas dienos tikslumu. Tai reiškia, kad mokate tik už paskolos naudojimo laikotarpį ir tik iki paskolos grąžinimo dienos.