Kreditas internetu | Bobutes Paskola

Reikalinga greita ir pigi paskola internetu? Išbandykite Bobutespaskola.lt – čia laukia kreditai be užstato, mažos palūkanos ir lanksčios grąžinimo sąlygos! 

Kaip gaunamas kreditas internetu?

  • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
  • Užpildykite prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokia paskola Jums yra reikalinga. Jeigu visa tai darote mūsų darbo metu, vos užpildysite prašymą, jį iškart perskaitysime.
  • Po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteikta pageidaujama paskola internetu. Jūsų prašoma kredito internetu suma gali siekti net 5 000 €, tačiau konkreti suteikiama suma priklauso nuo Jūsų asmeninių skolinimosi galimybių (mokumo istorijos, gaunamų pajamų ir t.t.), kurias įvertins mūsų komanda. Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos.
  • Dar keliasdešimt minučių – ir Jūsų sąskaitoje atsiras gauta paskola.

Jums reikalinga paskola internetu yra suteikiama, jeigu esate LR pilietis, turite galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbate, neturite nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų pajamų.

 

Koks greitas kreditas internetu yra pigiausias?

Bobutespaskola.lt savo klientams suteikia paskolas internetu geriausiomis sąlygomis. Kokias palūkanas reikia mokėti už gautą paskolą galite matyti tituliniame svetainės puslapyje. Naudodamiesi skaičiuokle, pažymėkite, kokia pinigų suma Jums yra reikalinga, ir, kada ją galite grąžinti. Kuo mažesnę pinigų sumą trumpam laikotarpiui skolinatės – tuo pigesnė yra Jūsų paskola.

Jeigu nevėluojate laiku sumokėti mėnesinių įmokų, skolintis iš Bobutespaskola.lt galite ne kartą. Trečią kartą besiskolinantiems klientams Bobutepaskola.lt siūlo išskirtinį lojalumo planą. Su juo Jums bus suteikiamos palankiausios sąlygos ir mažiausios kainos.

Jeigu panorėsite paskolą grąžinti anksčiau, nei buvo nustatyta sutarties terminuose – galite tai padaryti, tokiu būdu sutaupydami. Mat palūkanų, numatytų iki grąžinimo termino pabaigos, mokėti Jums nereikės. Pakaks sumokėti paskolos kainą (palūkanas) tik už tą laikotarpį, kai paskola buvo faktiškai paskolinta. Tad skolintis iš mūsų – ne tik patogu, bet ir ekonomiška.

Bobutėspaskola.lt paskolos internetu yra suteikiamos per 15 min. pagal jūsų poreikius.