Kreditai internetu

Reikalingas greitas ir pigus kreditas internetu? Išbandykite Bobutespaskola.lt – čia laukia kreditai be užstato, mažos palūkanos ir lanksčios grąžinimo sąlygos!

Kaip gaunamas kreditas internetu?

 • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
 • Užpildykite prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokia paskola Jums yra reikalinga. Jeigu visa tai darote mūsų darbo metu, vos užpildysite prašymą, jį iškart perskaitysime.
 • Po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteikta pageidaujama paskola internetu. Jūsų prašoma kredito internetu suma gali siekti net 15 000 €, tačiau konkreti suteikiama suma priklauso nuo Jūsų asmeninių skolinimosi galimybių (mokumo istorijos, gaunamų pajamų ir t.t.), kurias įvertins mūsų komanda. Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos.
 • Dar kelios minutės ir Jūsų sąskaitoje atsiras gauta paskola.
Jums reikalinga paskola internetu yra suteikiama, jeigu esate LR pilietis, turite galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbate, neturite nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų pajamų.

Per kiek laiko gaunamas kreditas?

Bobutespaskola.lt suteikia galimybę klientams teikti paraiškas kasdien nuo 7 iki 22 val. Kreditai internetu išduodami kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškos duomenis galima išsaugoti visą parą.
Greitieji kreditai internetu išduodami vos per kelias minutes. Greitis yra mums svarbiausia vertybė, todėl atsiradus netikėtai situacijai, prireikus papildomų pinigų, esame su Jumis. Užpildžius paraišką su teisingai įrašytais duomenimis, paskolos sumą į sąskaitą gausite 5 min. bėgyje.

Koks greitas kreditas internetu yra pigiausias?

Bobutespaskola.lt savo klientams suteikia paskolas internetu itin geromis sąlygomis. Kokias palūkanas reikia mokėti už gautą paskolą galite matyti tituliniame svetainės puslapyje. Naudodamiesi skaičiuokle, pažymėkite, kokia pinigų suma Jums yra reikalinga, ir kada ją galite grąžinti. Kuo mažesnę pinigų sumą trumpam laikotarpiui skolinatės – tuo pigesnė yra Jūsų paskola.
Jeigu nevėluojate laiku sumokėti mėnesinių įmokų, skolintis iš Bobutespaskola.lt galite ne kartą. Trečią kartą besiskolinantiems klientams Bobutepaskola.lt siūlo išskirtinį lojalumo planą. Su juo Jums bus suteikiamos palankiausios sąlygos ir mažiausios kainos.
Jeigu panorėsite paskolą grąžinti anksčiau, nei buvo nustatyta sutarties terminuose – galite tai padaryti, tokiu būdu sutaupydami. Mat palūkanų, numatytų iki grąžinimo termino pabaigos, mokėti Jums nereikės. Pakaks sumokėti paskolos kainą (palūkanas) tik už tą laikotarpį, kai paskola buvo faktiškai paskolinta. Tad skolintis iš mūsų – ne tik patogu, bet ir ekonomiška. Bobutėspaskola.lt paskolos internetu yra suteikiamos per 5 min. pagal jūsų poreikius.

Kodėl verta imti kreditą internetu bobutespaskola.lt?

Bobutės paskolos greitas ir patogus kreditas internetu yra visiems jūsų poreikiams. Rinkitės vartojimo paskolą pas mus, nes:
 • Kreditas į Jūsų sąskaitą bus pervestas per kelias minutes. Paraiškos užpildymas trunka vos pora minučių, tuomet mūsų automatinio vertinimo sprendimas įvertina jūsų prašymą. Jei duomenis įvedėte teisingai ir atitinkate kreditingumo vertinimo kriterijus, po kelių minučių į savo sąskaitą gausite sutartą sumą.
 • Nauji kreditai internetu nuo 50€ iki 15 000€. Jei pateikus prašymą norimai sumai gauti, mes negalėsime pasiūlyti norimos sumos, visada pateiksime pasiūlymą tokiai kredito sumai, kurią galėsime Jums suteikti.
 • Kredito terminai nuo 3 iki 72 mėnesių. Turite galimybę rinktis norimą paskolos sumą įvairiems paskolų terminams. Juos rinktis galite mūsų skaičiuoklėje.
 • Paprastas ir patogus prašymo pildymas. Greitas kreditas internetu suteikia daug naudos ir taupo Jūsų laiką, nes viskas vyksta vos kelių mygtukų paspaudimu.
 • Sutarties pasirašymas internetu. Gaukite kreditą neišėję iš savo namų.

Kokios yra kredito gavimo sąlygos?

Kreditai gaunami vos per kelias minutes. Kai Jums prireikia paskolos, ji iškart atsiduria Jūsų sąskaitoje. Kaip tai atsitinka? Užsiregistruokite svetinėje Bobutespaskola.lt ir pateikite paskolos prašymą. Prašyme nurodomi visi reikalingi asmens duomenys bei pažymima, kokio dydžio kreditas yra reikalingas, o taip pat per kiek laiko jį grąžinsite. Registracijos metu taip pat reikia pervesti 0,01€ iš savo asmeninės sąskaitos – į ją vėliau ir atkeliaus Jums reikalinga paskola. Tiek registracija, tiek prašymo pateikimas jums užtruks vos kelias minutes. Jeigu visa tai atliksite darbo metu, Jūsų prašymas bus išnagrinėjamas nedelsiant – įvertinamas Jūsų mokumas, ir galimybės suteikti paskolą. Netrukus gausite atsakymą ar Jums bus suteikiama pageidauta paskola, ar siūloma kita galima paskolos suma. Dar kelios minutės – ir Jūsų sąskaitą pasiekia pinigai. Tai - greičiausias būdas pasiskolinti iš Bobutespaskola.lt.
Nereikia pateikti užstato. Kitaip, nei daugybėje kreditavimo įstaigų ir bankų, Bobutespaskola.lt pinigai Jums suteikiami be jokių sudėtingų užstato ar laidavimo procedūrų. Registracijos metu Jūs sutinkate, jog mūsų komanda patikrins Jūsų mokumo istoriją (ar turite paskolų kitur, ar laiku atsiskaitote ir pan.), taip pat – Jūsų gaunamų pajamų kiekį bei kitą susijusią informaciją, vadovaujantis kuria priims sprendimą dėl skolinamos sumos. Reikiamą sumą pinigų gausite paprastai ir be jokių sudėtingų operacijų.
Galite grąžinti be palūkanų. Išskirtinis Bobutespaskola.lt paskolos internetu privalumas – išankstinis paskolos grąžinimas. Net jeigu prašyme nurodėte, jog pinigai turėtų būti skolinami ilgam laikotarpiui, grąžinti jį galite iškart, kai tik turėsite tokią galimybę. Jums nereikės mokėti palūkanų už visą laikotarpį, kuriam buvo pateiktas prašymas – sumokėkite jas tik už tą laiką, kada faktiškai naudojotės paskola.

Kokiu tikslu gali būti imamas kreditas?

Bobutės paskola skubus kreditas teikiamas įvairiausioms Jūsų reikmėms. Pateikite paraišką ir gaukite kreditą:
 • Visiems Jūsų poreikiams: netikėtoms išlaidoms, pomėgiams, pagausėjus šeimai, augintiniui.
 • Šventėms: reikšmingoms progoms, vestuvėms, sužadėtuvėms, mergvakariui, bernvakariui, krikštynoms, išleistuvėms.
 • Automobiliui: automobilio remontui, didesniam automobiliui, motociklui, motoroleriui.
 • Būstui: būstui atnaujinti ar remontuoti, baldams, buitinei technikai, santechninkai, nuomojamo būsto atnaujinimui, sodybai.
 • Atostogoms: šeimos ar savarankiškai kelionei, atostogoms į tolimus kraštus, savaitgaliui dviese.
 • Sveikatos reikmės: sveikatinimo procedūroms, slaugai, gydymui ir kitoms medicininėms paslaugoms, odontologijai, augintinių gydymui, plastinei operacijai.
 • Tobulėjimui: studijoms, vairavimo pamokoms, mokymams, korepetitorių paslaugoms, būreliams, darželiui.
Trumpalaikiai kreditai naudojami atsiradus nenumatytoms problemoms. Pavyzdžiui, netikėtai sugedus automobiliui, buitinei technikai, pritrūkus finansų norimoms reikmėms. Ilgalaikiai dažniausiai imami būsto remontui, automobilio pirkimui, didesniems pirkiniams.

Kas gali gauti vartojimo kreditą?

Vartojamasis kreditas suteikiamas Lietuvos Respublikos piliečiams. Jį gali gauti asmenys, kurių amžius nuo 18 metų. Taip pat, reikia turėti galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbti bent 4 mėnesius vienoje darbovietėje.
Atliekant kreditingumo vertinimą yra vertinamos kliento gaunamos pajamos. Pagal Lietuvos banko reikalavimus kreditus išduodame asmenims, kurie neturi nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų gaunamų pajamų. Vartojimo kreditai nesuteikiami asmenims turintiems skolų, su bloga istorija, be oficialių pajamų.

Kodėl verta imti kreditą bobutespaskola.lt?

Bobutės paskola visiems kreditus teikia jau daugiau nei 10 metų. Per šiuos metus pagrindinis tikslas buvo tobulinti paslaugos suteikimo greičio procesą, kad klientai paskolą gauti ir valdyti galėtų kuo paprasčiau ir operatyviau.
Tikriausiai paskolos gavimo procesą įsivaizduojate kaip ilgą ir sudėtingą. Mūsų pagrindinis tikslas yra Jums viską palengvinti ir padėti lengvai pasiskolinti internetu.
Mes Išvengiame fizinių eilių, o tobulindami paskolų išdavimo ir gavimo procesą internetu, taupome Jūsų laiką ir padedame sparčiai įgyvendinti finansinius poreikius. Kreditą gausite vos per kelias minutes.
Vienas svarbių dalykų mums yra Jūsų duomenų saugumas, todėl siekiame jo užtikrinimo. Kiekvienam klientui pateikiame individualų pasiūlymą su geriausiomis sąlygomis.
Mūsų ilgametė patirtis leidžia mums pasižymėti šiais privalumais:
 • Pigūs kreditai. Siekiame, kad kaina už paskolą būtų prieinama. Klientai, pasinaudoję mūsų paslaugomis yra įtraukiami į lojalumo programą, kurioje klientų laukia akcijos ir nuolaidos naujiems bei esamiems klientams, asmeniniai vadybininkai ir kiti specialūs pasiūlymai. Pigiausi yra didesnių sumų kreditai.
 • Greitas kreditas. Orientuojamės į greitą kredito suteikimą. Didžiausią dalį paskolų suteikiame vos per 5 minutes.
 • Vartojimo kreditų pasirinkimas. Suteikiame kreditus nuo 50€ iki 15 000€, terminais nuo 3 iki 72 mėnesių.
 • Paprastas paskolos valdymas. Mūsų savitarnos svetainė yra lengvai suprantama ir paprasta naudoti. Klientai patys gali pratęsti kreditą, grąžinti jį anksčiau termino, keisti įmokų skaičių, gauti papildomą paskolą ir atlikti kitus veiksmus.
 • Draugiškai sprendžiame problemas. Klientui susidūrus su sunkumais sumokėti kredito įmoką, stengiamės jam pasiūlyti geriausią variantą problemos sprendimui. Siūlome išdalinti mokėjimus mažesnėmis įmokomis, atidėti kredito mokėjimo terminus.
 • Kreditų skaičiuoklė. Jei nenorite pildyti prašymo paskolai gauti, visada galite pasinaudoti kreditų skaičiuokle ir pamatyti kokia bus mėnesio įmoka ir mokėjimo grafikas jūsų pasirinktai paskolos sumai ir terminui.
 • Patogus aptarnavimas. Bobutespaskola.lt paskola suteikiama trimis būdais: internetu, telefonu, tiesiogiai atvykus į aptarnavimo skyrių (Ukmergės g. 126, Vilniuje). Išsirinkite, kuris kelias Jums patogiausias, ir patenkinkite savo finansinius lūkesčius.