Kreditai internetu

Reikalingas greitas ir pigus kreditas internetu? Išbandykite Bobutespaskola.lt – čia laukia kreditai be užstato, mažos palūkanos ir lanksčios grąžinimo sąlygos!

Kaip gaunamas kreditas internetu?

  • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
  • Užpildykite prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, kokia paskola Jums yra reikalinga. Jeigu visa tai darote mūsų darbo metu, vos užpildysite prašymą, jį iškart perskaitysime.
  • Po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteikta pageidaujama paskola internetu. Jūsų prašoma kredito internetu suma gali siekti net 10 000 €, tačiau konkreti suteikiama suma priklauso nuo Jūsų asmeninių skolinimosi galimybių (mokumo istorijos, gaunamų pajamų ir t.t.), kurias įvertins mūsų komanda. Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos
  • Dar kelios minutės ir Jūsų sąskaitoje atsiras gauta paskola.
Jums reikalinga paskola internetu yra suteikiama, jeigu esate LR pilietis, turite galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbate, neturite nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų pajamų.

Per kiek laiko gaunamas kreditas?

Bobutespaskola.lt suteikia galimybę klientams teikti paraiškas kasdien nuo 7 iki 22 val. Kreditai internetu išduodami kasdien nuo 7 iki 22 val., o paraiškos duomenis galima išsaugoti, bet visą parą
Greitieji kreditai internetu išduodami vos per kelias minutes. Greitis yra mums svarbiausia vertybė, todėl atsiradus netikėtai situacijai, prireikus papildomų pinigų, esame su Jumis. Užpildžius paraišką su teisingai įrašytais duomenimis, paskolos sumą į sąskaitą gausime 15 min. bėgyje.

Koks greitas kreditas internetu yra pigiausias?

Bobutespaskola.lt savo klientams suteikia paskolas internetu geriausiomis sąlygomis. Kokias palūkanas reikia mokėti už gautą paskolą galite matyti tituliniame svetainės puslapyje. Naudodamiesi skaičiuokle, pažymėkite, kokia pinigų suma Jums yra reikalinga, ir, kada ją galite grąžinti. Kuo mažesnę pinigų sumą trumpam laikotarpiui skolinatės – tuo pigesnė yra Jūsų paskola.
Jeigu nevėluojate laiku sumokėti mėnesinių įmokų, skolintis iš Bobutespaskola.lt galite ne kartą. Trečią kartą besiskolinantiems klientams Bobutepaskola.lt siūlo išskirtinį lojalumo planą. Su juo Jums bus suteikiamos palankiausios sąlygos ir mažiausios kainos.
Jeigu panorėsite paskolą grąžinti anksčiau, nei buvo nustatyta sutarties terminuose – galite tai padaryti, tokiu būdu sutaupydami. Mat palūkanų, numatytų iki grąžinimo termino pabaigos, mokėti Jums nereikės. Pakaks sumokėti paskolos kainą (palūkanas) tik už tą laikotarpį, kai paskola buvo faktiškai paskolinta. Tad skolintis iš mūsų – ne tik patogu, bet ir ekonomiška.
Bobutėspaskola.lt paskolos internetu yra suteikiamos per 15 min. pagal jūsų poreikius.

Kodėl verta imti kreditą internetu bobutespaskola.lt?

Bobutės paskolos greitas ir patogus kreditas internetu yra visiems jūsų poreikiams. Rinkitės vartojimo paskolą pas mus, nes:
  • Kreditas į Jūsų sąskaitą bus pervestas per kelias minutes. Paraiškos užpildymas trunka vos pora minučių, tuomet mūsų automatinio vertinimo sprendimas įvertina jūsų prašymą. Jei duomenis įvedėte teisingai ir atitinkate kreditingumo vertinimo kriterijus, po kelių minučių į savo sąskaitą gausite sutartą sumą.
  • Nauji kreditai internetu nuo 50€ iki 10 000€. Jei pateikus prašymą norimai sumai gauti, mes negalėsime pasiūlyti norimos sumos, visada pateiksime pasiūlymą tokiai kredito sumai, kurią galėsime Jums suteikti.
  • Kredito terminai nuo 3 iki 72 mėnesių. Turite galimybę rinktis norimą paskolos sumą įvairiems paskolų terminams. Juos rinktis galite mūsų skaičiuoklėje.
  • Paprastas ir patogus prašymo pildymas. Greitas kreditas internetu suteikia daug naudos ir taupo Jūsų laiką, nes viskas vyksta vos kelių mygtukų paspaudimu.
  • Sutarties pasirašymas internetu. Gaukite kreditą neišėję iš savo namų.