Kreditas internetu

 

Kompiuteriu naudotis paprasta ir patogu ne tik Jums, bet ir bobutei. Tad kreditas, internetu paprašomas ir suteikiamas, – vienas mėgstamiausių bobutės skolinimo būdų.

Kaip gaunamos paskolos internetu ?

  • Užsiregistruokite svetainėje. Registracijos metu į nurodytą banko sąskaitą Jūsų bus paprašyta pervesti registracijos mokestį – 0.01 €.
  • Užpildykite prašymą, kuriame nurodykite reikiamus asmeninius duomenis bei informaciją apie tai, koks greitas kreditas Jums yra reikalingas. Jeigu visa tai darote mūsų darbo metu, vos užpildysite prašymą, jį iškart perskaitysime.
  • Už kelių ar keliolikos minučių būsite informuotas, ar bus suteikiamas pageidaujamas kreditas internetu. Jums suteikiamas. Jūsų prašoma suma gali siekti net 4 000 €, tačiau, kokia ji gali būti suteikiama, nusprendžiama atsižvelgiant į asmeninius duomenis. Mūsų komanda įvertins skolinimo galimybes pagal tai, kokią mokumo istoriją turite, kokias pajamas gaunate ir kt. kriterijus. Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos.
  • Dar keliolika ar kelios dešimtys minučių – ir Jūsų sąskaitoje atsiras kreditas.
  • Jums reikalingi kreditai internetu yra suteikiami, jeigu esate LR pilietis, turite galiojantį asmens dokumentą, oficialiai dirbate, neturite nemokumą liudijančios įsiskolinimų istorijos ir finansinių įsipareigojimų, sudarančių daugiau kaip 40 proc. Jūsų pajamų.

Kokie kreditai internetu pigiausi ?

  • Bobutė savo klientams suteikia paskolas geriausiomis sąlygomis. Kokias palūkanas reikia mokėti už pasiskolintą kreditą – matyti galite tituliniame svetainės puslapyje. Naudodamiesi skaičiuokle, pažymėkite, kokia pinigų suma Jums yra reikalinga, ir, kada ją galite grąžinti. Kuo mažesnę pinigų sumą trumpam laikotarpiui skolinatės – tuo pigesni yra Jūsų kreditai.
  • Jeigu nevėluojate laiku sumokėti mėnesinių įmokų, skolintis iš Bobutės galite ne kartą. Trečią kartą besiskolinantiems klientams Bobutė siūlo išskirtinį lojalumo planą. Su juo Jums bus suteikiamos palankiausios sąlygos ir mažiausios kainos.
  • Jeigu panorėsite paskolą grąžinti anksčiau, nei buvo nustatyta sutarties terminuose – galite tai padaryti, sutaupydami. Mat palūkanų, numatytų iki grąžinimo termino pabaigos, mokėti Jums nereikės. Pakaks sumokėti kreditų kainą (palūkanas) tik už tą laikotarpį, kai kreditas buvo faktiškai paskolintas. Tad skolintis iš Bobutės – ne tik patogu, bet ir ekonomiška.
Konsultuojame
8 700 80070
arba
Klauskite gyvai