Mėnesio įmoka nuo 118.49€

5000
nuo 50€ iki 15000€
72 mėn.
12 mėn. 72 mėn.

Asmeninė paskolos skaičiuoklė
Sužinok kiek galėtum pasiskolinti!

Pvz.: +37060012345
Sutinku gauti naujienas. (Peržiūrėti sutikimą)
Jums galime paskolinti iki

Registruokitės! Kodėl verta?

Prireikus paskolos - greičiau pateiksite prašymą.
Jeigu esate registruotas klientas, tiesiog prisijunkite.

Jūsų įsipareigojimai per dideli, todėl siūlome refinansavimo paslaugą.

Refinansuojant paskolas:

 • Kiekvieną mėnesį Jums liks daugiau pinigų
 • Galėsite pasiskolinti papildomai
 • Galime apjungti visus Jūsų įsipareigojimus
 • Jūs mokėsite vieną, mažesnę įmoką

Su Jumis netrukus susisieks mūsų refinansavimo specialistas

Tam, kad greičiau galėtume pasiūlyti refinansavimo paslaugą, prašome užsiregistruoti arba prisijungti jei esate registruotas klientas.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 31,5 €, MPN – 30%, sutarties sudarymo mokestis – 2,25 €/mėn., BVKKMN – 55,51%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 378 €.

Mokėjimo grafikas
Nr. Įmokos data: Suma: Grąžinama dalis: Paskolos sudarymo
mokestis
Palūkanos: Mokėtina suma:
Viso:

Preliminari
paskolos informacija:

Mėnesio įmoka:

Kredito suma:

Grąžinimo terminas:

MPN:

BVKKMN:

Pirma įmoka:

Palūkanos:

Sutarties sudarymo mokestis:

Gauti Paskolą

Čia pateikiamas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų kreditingumo duomenų ir lojalumo reitingo

PASKOLOS GAVIMO PROCESAS YPAČ PAPRASTAS

1
PATEIKITE PARAIŠKĄ NORIMAI PASKOLOS SUMAI IR TERMINUI
2
KELIOS MIN. KOL ĮVERTINSIME KREDITINGUMĄ
3
PAMATYKITE PASKOLOS SPRENDIMĄ
4
GAUKITE PINIGUS Į SAVO SĄSKAITĄ

Kodėl Bobutės paskola?

Paskolos nuo 50€ iki 15 000€ iki 72 mėn

Paskolos nuo 50€ iki 15 000€ iki 72 mėn.

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 5 min

Pinigai Jūsų sąskaitoje per 5 min

Asmeninis vadybininkas lojaliems klientams

Asmeninis vadybininkas lojaliems klientams

Paprasta ir aiški paraiška

Paprasta ir aiški paraiška

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Lanksčios grąžinimo sąlygos

Pavyzdžiui, skolinantis 300 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 31,5 €, MPN – 30 %, sutarties sudarymo mokestis - 2,25 €/mėn, BVKKMN – 55,51 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 378.


*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.
Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 22,68% iki 136,27 %.

Įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo pasekmės:
Finansinių įsipareigojimų nevykdymo atveju fiksuoto dydžio mokėjimo palūkanos taikomos iki visiško prievolės įvykdymo. Pažeidus prievolę laiku vykdyti mokėjimus pagal vartojimo kredito sutartį, vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į skolos išieškojimo įmonę arba/ir į teismą. Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, prieš tai raštu informavęs kredito gavėją, jei mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės. Vartojimo kredito davėjas turi teisę kreiptis į teismą dėl patirtų neatlygintų nuostolių dalies, atsiradusios dėl įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį nevykdymo arba netinkamo vykdymo. Vartojimo kredito gavėjui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų, Vartojimo kredito davėjas turi teisę teikti vartojimo kredito gavėjo asmens duomenis UAB „Creditinfo Lietuva“, taip pat LR įstatymų nustatyta tvarka, kitų jungtinių skolininkų duomenų tvarkytojams, finansines paslaugas teikiančioms įmonėms ir organizacijoms, telekomunikacijų bendrovėms, skolų valdymo įmonėms ir visiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tai gali turėti neigiamos įtakos kredito gavėjo kreditingumo vertinimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra paskolos internetu privalumai?

Esant pinigų skolinimosi poreikiui, kreiptis dėl paskolos galite į banką, naudotis kreditine kortele arba prašyti paskolos internetu, kurias siūlo kreditų bendrovės. Paskolos internetu, kaip greitieji kreditai ar vartojimo paskola, suteikia galimybę patogiai ir greitai gauti reikiamą pinigų sumą, kuri pervedama tiesiai į jūsų asmeninę banko sąskaitą. Imant paskolą internetu iš kredito bendrovės sutaupysite ne tik laiko, nes nereikės stovėti eilėse ar laukti ilgai atsakymo dėl paskolos suteikimo, bet ir išvengsite daugybės dokumentų pildymo su kuriais galite susidurti skolinantis iš banko. Taip pat pats pinigų gavimo procesas užtruks trumpiau, nei imtumėte paskolą banke.

Pagrindiniai privalumai, kodėl verta imti kreditą internetu iš Bobutės paskola:

 • Jeigu pinigų reikia čia ir dabar – imant paskolą iš banko pinigų gali tekti palūkėti ne vieną ir ne kelias dienas, tuo tarpu mes pinigus į jūsų sąskaitą pervesime per 5 minutes, jeigu atitiksite visus reikalavimus ir neturėsite įsiskolinimų. Jeigu reikia paskolos internetu greitai, rekomenduojama kreiptis į mus! Pasistengsime kuo skubiau juos pervesti į jūsų asmeninę sąskaitą;
 • Pateikite prašymą paskolai gauti, kad ir kur bebūtumėte – itin lengvas procesas, nereikalaujantis daug laiko ar atvykimo į konkrečią vietą. Norint gauti paskolą, užpildykite paprastą paraišką internetu ir laukite, kol patvirtinsime jūsų prašymą kreditui gauti. Pildykite paraišką jums patogiu laiku ir patogioje vietoje savo telefone, kompiuteryje ar planšetėje;
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos – pasirinkite jums patogų grąžinimo terminą iki 72 mėnesių, o susidūrus su sunkumais sumokėti kredito įmoka, būtinai informuokite mus, stengiamės visada surasti sprendimą!
 • Skolintis galite nuo 50 € iki 15 000 € - galbūt jums reikia nedidelės sumos pinigų? Paskolas suteikiame nuo 50 €. Esant poreikiui gauti net ir nedidelę pinigų sumą, neprireiks skolintis iš artimųjų ar draugų, suteikiame ir paskolas labai mažomis sumomis, o svarbiausia išlaikome konfidencialumą.

Kas gali kreiptis dėl paskolos gavimo?

Neturi laiko laukti? Reikia paskolos internetu greitai? Kreipkitės į kredito bendrovę ir gauti pinigus galėsite per 5 minutes. Pateikiame kriterijus, kas gali kreiptis dėl paskolos gavimo pas mus:

 • Lietuvos piliečiai, dirbantys darbą Lietuvoje. Užsienyje dirbantiems lietuviams paskolų nesuteikiame;
 • Paskolos išduodamos tik pilnamečiams, todėl kreiptis dėl jos galite, jeigu jūsų amžius yra nuo 18 metų;
 • Kreipiantis dėl paskolos, įsitikinkite, kad jūsų asmens dokumentas tikrai galioja, jeigu turėsite negaliojantį dokumentą, paskolos suteikti negalėsime;
 • Turite oficialiai būti išdirbęs vienoje darbovietėje bent 4 mėnesius. Paskolos nėra išduodamos klientams, kuriems yra bandomasis laikotarpis naujoje darbovietėje ar yra bedarbiai.

Labai svarbu žinoti, kad net ir atitikus visus viršuje išvardintus kriterijus, jums paskola gali būti neišduota dėl tam tikrų priežasčių. Pateikus paskolos gavimo paraišką yra atliekamas kreditingumo vertinimas, todėl turite neturėti įsiskolinimų ir turimi įsipareigojimai neturi viršyti 40 procentų jūsų mėnesio gaunamų pajamų.

Per kiek laiko gaunama paskola?

Nusprendėte pasiskolinti, o pinigų reikia čia ir dabar? Greitieji kreditai ar vartojimo paskolos internetu yra būdas, kaip per trumpą laiką gauti reikiamą sumą. Renkantis greitąjį kreditą pinigai jūsų sąskaitą pasieks per 5 minutes ir skolintis galėsite nuo 50 € iki 15 000 €. Tuo tarpu vartojamosios paskolos internetu sąlygos gali būti kiek kitokios, minimali skolinimo suma gali prasidėti nuo 1000 €.

Greitis yra mūsų pagrindinė savybė, kurią siūlome savo klientams, todėl prireikus pinigų skubiai, kreipkitės į mus, esame šalia tam, kad padėtume jums atsidūrus netikėtoje situacijoje. Bobutės paskola kreditus išduoda kasdien nuo 7 iki 22 valandos, o pateikti paraišką galite bet kuriuo jums patogiu metu. Pateikus ją ne darbo valandomis, išnagrinėsime ją sekančią darbo dieną. Paraiškos pateikimo procesas labai paprastas:

 • Skaičiuoklėje pasirinkite norimą kredito sumą ir grąžinimo terminą per kurį norite grąžinti paskolą. Skaičiuoklė jums parodys, kokia bus preliminari mėnesio įmoka, matysite, iš ko susidaro mėnesio įmoka (sutarties sudarymo ir administravimo mokestis, metinė palūkanų norma, bendra vartojimo kredito kaina ir panašiai). Tačiau tikslią įmokos sumą sužinosite, kai peržiūrėsime prašymą ir įvertinsime jūsų finansinę situaciją bei kredito istoriją;
 • Spauskite mygtuką GAUTI PASKOLĄ, tuomet prisijunkite prie savo paskyros, jeigu esate ją pas mus susikūrę arba užsiregistruokite, jeigu kreditą iš Bobutės paskola imate pirmą kartą;
 • Jeigu esate naujas klientas, patvirtinant paraišką reikės pervesti 0,01 € mokestį iš savo banko sąskaitos. Atkreipkite dėmesį į mokėjimo paskirtyje rašomą tekstą, įrašykite būtent taip, kaip nurodyta, nes kitu atveju negalėsime užskaityti mokėjimo;
 • Pateikus paraišką nuo 7 iki 22 valandos, pasistengsime ją peržiūrėti, kaip įmanoma greičiau. Pateikus kitomis valandomis, paraišką peržiūrėsime darbo valandomis.
 • Jei jūsų paraiška atitiks visus reikalavimus, netrukus pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą, tačiau jeigu negalėsime paskolinti jūsų norimos sumos, pasistengsim pateikti kitą, patrauklų pasiūlymą.

Kokią didžiausią sumą galima pasiskolinti?

Paskolos suma nuo 50 € iki 15 000 €, pasirinktam terminui nuo 3 iki 72 mėnesių. Greitąjį kreditą galite imti tiek skubioms išlaidoms, kai pinigų reikia labai greitai, tiek didesniems pirkiniams įsigyti bei svarbiems planams įgyvendinti. Skolintis galite automobiliui, buitinei technikai, būsto kosmetiniam remontui ar komunaliniams mokesčiams apmokėti, atostogoms, gydymui ar savo asmeniniams poreikiams. Tuo tarpu, jeigu jums prireiktų dar didesnės pinigų sumos, rekomenduojame pasidomėti vartojamosios paskolos internetu sąlygomis. Pavyzdžiui, jeigu nuspręstumėte pirkti automobilį už 15 000 eurų, rinktis galite vartojimo paskolą.

Kiek galite pasiskolinti galite pasitikrinti kredito skaičiuoklėje, įsivedus reikiamą sumą ir norimą laikotarpį per kurį planuojama grąžinti paskolą, matysite, kokia bus preliminari kredito gavėjo mokama suma per mėnesį. Pateikus paraišką mes ją išnagrinėsime ir tokiu atveju, jeigu negalėsime pasiūlyti pasirinktos sumos, pasirinktam grąžinimo terminui, pateiksime jums kitą pasiūlymą. Svarbu, kad atitiktumėte paskolos gavimo reikalavimus, neturėtumėte pradelstų skolų.