3 priežastys, kodėl verta refinansuoti paskolas

calendar icon 2023-09-29

3 priežastys, kodėl verta refinansuoti turimas paskolas 

Kiekvieną mėnesį tikrinate po kelis kartus ar nepamiršote apmokėti paskolų įmokų? Jaučiatės pasiklydę tarp mokėjimų ir nuolatinio informacijos sekimo? Ši situacija vargina ir slegia jūsų pečius? Tuomet dabar pats tinkamiausias laikas pagalvoti apie paskolų refinansavimą! Papasakosime, kodėl naudinga pasinaudoti paskolų apjungimo galimybe.

Kokia yra refinansavimo nauda? 

  • Kokia refinansavimo reikšmė arba kas yra refinansavimas? Paprastai tariant, tai yra turimų paskolų apjungimas į vieną, bendrą ir, žinoma, mažesnę įmoką. Refinansuojant paskolas jums bus pateiktos naujos paskolos sąlygos;
  • Ką galima refinansuoti? Refinansuoti galite ne tik greitųjų kreditų sutartis, bet ir lizingus, kredito linijas, paskolas iš kitų bankų ir kreditų unijų, visus šiuos turimus įsipareigojimus apjungsime į bendrą įmoką;
  • Kada rekomenduojama refinansuoti paskolas? Turite bent kelias paskolas pas kitus kreditorius, tuomet pildykite refinansavimo prašymą bobutespaskola.lt, nes apjungti paskolas apsimoka dėl 3 priežasčių: 
  • PIRMA PRIEŽASTIS. Viena, mažesnė mėnesio įmoka – be to, kad reikės mokėti tik vieną įmoką per mėnesį, apjungiant visus įsipareigojimus mokėsite dar ir mažiau! Už kiekvieną paskolą atskirai mokate administravimo mokesčius, skirtingą metinę palūkanų normą, todėl net ir turint vienodo dydžio kelias paskolas pas skirtingus kreditorius, jūs galite mokėti skirtingas mėnesio įmokas. O taip atsitinka dėl to, nes įvertinus jūsų kredito istoriją, buvo pasiūlytos skirtingos sutarties sąlygos. Apjungiant paskolas į vieną, bus paskaičiuota iš naujo metinė palūkanų norma ir tik vienas administravimo mokestis. Pagalvokite, jeigu turite šiuo metu 5 aktyvias paskolas ir už kiekvieną mokate skirtingą mėnesinį administravimo mokestį, kiek prarandate pinigų kiekvieną mėnesį? Būtent, todėl refinansavimo nauda  yra akivaizdi, nes apjungus paskolas sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite išleisti savo poreikiams. Ar nenorėtumėte, kad kiekvieną mėnesį turėtumėte daugiau pinigų? Refinansavimas gali būti puiki taupymo pradžia! 
  • ANTRA PRIEŽASTIS. Ilgesnis grąžinimo laikotarpis – jeigu šiuo metu turimos paskolos jus slegia, nes nuolatos reikia galvoti apie įmokas, tai dar vienas privalumas, apjungiant paskolas yra ilgesnis grąžinimo laikotarpis. Pavyzdžiui, apjungiant turimus finansinius įsipareigojimus pas mus, paskolos grąžinimo terminą galite pasirinkti net iki 84 mėnesių. 
  • TREČIA PRIEŽASTIS. Turėsite galimybę papildomai pasiskolinti – jeigu susiduriate su problema, kad  papildomos paskolos dabar nesuteikia joks kreditorius dėl per didelių jūsų turimų įsipareigojimų, tai dar viena priežastis, kodėl būtina apsvarstyti apie refinansavimo naudą. Refinansuojant paskolas, pasirenkant ilgesnį grąžinimo laikotarpį, jūs turėsite galimybę papildomai pasiskolinti net iki 5000 eurų.

Kaip gauti geriausias refinansavimo sąlygas? 

Nusprendėte pasinaudoti refinansavimo paslauga? Kreipkitės į kreditorius, kurie pateiks jums pasiūlymus. Tuomet įsivertinkite, kiek mokate šiuo metu turint atskiras paskolas ir, kiek mokėtumėte apjungus kreditus į vieną, bendrą įmoką.

Pasinaudokite „Bobutės paskola“ refinansavimo paslauga, pateikite paraišką tiesiai iš savo telefono ar kompiuterio, o mes įvertinsime ją ir pateiksime jums pasiūlymą geresnėmis sąlygomis.

Kodėl verta kreiptis į „Bobutės paskola“? 

  • Paprastas ir greitas procesas – pateikite visą informaciją apie turimas paskolas ir, kokią paskolos sumą dar liko išmokėti kartu su visais mokesčiais. Šie duomenys yra reikalingi vertinant jūsų paraišką;
  • Galimybė pasiskaičiuoti – pasinaudokite mūsų turima refinansavimo skaičiuokle, kuri parodys preliminarią mėnesio įmoką, jeigu nuspręstumėte apjungti paskolas pas mus. Tačiau galutinis pasiūlymas priklauso nuo jūsų turimų įsipareigojimų, kredito įstorijos, turimų skolų, vėlavimų. Taip pat paskolos refinansavimo procese vertinant jūsų paraišką svarbu, ar esate šiuo metu dirbantis ir darbovietėje dirbate ilgiau nei 4 mėnesius;
  • Patikimumas – jau daugiau nei 10 metų teikiame finansines paslaugas klientams ir padedame susidūrus su finansiniais sunkumais, todėl užtikriname savo paslaugų kokybę.

Pildyk paraišką jau dabar ir pasinaudok galimybe sutaupyti: www.bobutespaskola.lt/refinansavimas