SMS kreditas

 

Skolinkitės iš Bobutės tokiomis palankiomis sąlygomis, tarsi iš savo močiutės. O šiuolaikiška ji kaip jauniklė – mobiliuoju telefonu naudotis moka, žino, kas yra SMS kreditas, ir mikliai jį suteikti gali. Tad siųskite Bobutei žinutę, ir Jus pasieks SMS kreditai.

Kaip gaunamas SMS kreditas?

Pasiskolinti iš Bobutės galite labai paprastai ir greitai. Jums tereikia užsiregistruoti svetainėje, sumokėti 1 cento registracijos mokestį, ir numeriu 1398 išsiųsti žinutę su tekstu PASKOLA asmens kodas suma terminas b (pvz., PASKOLA 8010121234 5000 12 b). Netrukus su Jumis bus susiekta ir informuota, ar prašomi SMS kreditai gali būti suteikiami, arba – kokia kita pinigų suma Jums gali būti paskolinta. Dar po keliolikos minučių pinigai pasieks banko sąskaitą. Detalią informaciją dėl registracijos mokesčio ir kt. tolimesnių veiksmų Jūs matysite, prisijungę svetainėje.

Kas gali gauti SMS kreditą?

SMS kreditai kaip ir paskolos internetu yra suteikiama Lietuvos Respublikos piliečiams, turintiems galiojantį dokumentą, oficialiai dirbantiems ir turintiems bent 300 €  mėnesines pajamas, neturintiems pradelstų įsiskolinimų bei daugiau kaip 40 proc. mėnesinių pajamų viršijančių finansinių įsipareigojimų. Jeigu nevėluojate grąžinti pasiskolintų pinigų, SMS kreditai Jums gali būti suteikiami ne vieną kartą. Tris kartus pasiskolinus iš Bobutės, Jums bus taikoma lojalumo programa, suteikianti itin patrauklias skolinimosi sąlygas.

Kaip grąžinamas SMS kreditas?

Pirmiausiai, pasitikslinkite, kokios turi būti įmokų sumos. Jeigu jau lankotės šioje svetainėje, tikriausiai pastebėjote tituliniame puslapyje esančią paskolos skaičiuoklę. Ta pati skaičiuoklė tinka ir tada, kai imamas greitas kreditas internetu, ir tada, kai skolinamas SMS kreditas. Pasirinkite norimą pasiskolinti sumą ir terminą, kuriam pinigus skolinatės (nuo 1 iki 36 mėnesių). Skaičiuoklės apačioje matysite, kaip kinta Jūsų „Mėnesio įmoka“. Nurodytas skaičius ir yra tas pinigų kiekis, kurį kas mėnesį iki tam tikros dienos turėsite pravesti į Bobutės sąskaitą – taip mėnuo po mėnesio, nejausdami didelio finansinio praradimo, ir grąžinsite SMS kreditus.

Esant poreikiui, mokėjimo terminą galite pratęsti už papildomą mokestį arba jį sutrumpinti. Jeigu paskolą norite atiduoti anksčiau – Jums nereikės mokėti palūkanų už visą kredito skolinimo laiką, nurodytą pirmajame prašyme. Sumokėsite palūkanas tik už tą laikotarpį, kol kreditas Jums buvo iš tiesų paskolintas.