Kaip gauti paskolą turint mažas pajamas?

calendar icon 2023-06-12

Dažnas klausimas, kylantis žmonėms, kurių pajamos nėra didelės, tai kaip gauti paskolą su mažomis pajamomis? Ar išvis tokia galimybė įmanoma tik turint vidutines ar dideles pajamas? Aptarkime visas galimybes skolintis.

Kokie yra reikalavimai, norint gauti paskolą?

Net ir gaunant vidutines ir dideles pajamas, negalime užtikrinti, kad asmeniui bus suteikta paskola. Paskolos gavimo sąlyga nėra vien tik pastovios mėnesinės pajamos, vertinant kliento galimybę pasiskolinti yra atsižvelgiama ir į kitus svarbius dalykus:

• Kliento kredito istoriją;
  • Ar paskolos prašymą teikiantis asmuo yra turėjęs ir ar turi šiuo metu mokėjimų vėlavimų;
  • Ar turi aktyvių įsipareigojimų paskolos prašymo teikimo laikotarpiu;
  • Ar kliento turimų įsipareigojimų mėnesinė įmoka neviršija 40 procentų mėnesio gaunamų pajamų.

Be visų aukščiau išvardintų dalykų, norint gauti greitąjį kreditą, klientas turi būti sulaukęs 18 metų amžiaus, LR pilietis, turėti galiojantį asmens dokumentą ir būti oficialiai išdirbęs bent 4 mėnesius vienoje darbovietėje, tačiau svarbu, kad darbas būtų Lietuvoje, nes užsienyje dirbantiems žmonėms paskola nesuteikiama. Nors sąlygų gauti paskolą yra ne viena, tačiau nereikia išsigąsti, tai tik detalus kliento kreditingumo vertinimo procesas. Kredito bendrovės prieš suteikdamos paskolą, turi įvertinti jūsų galimybes ir įsitikinti, kad sumą, kurią jums suteiks, galėsite išmokėti ir per paskolos grąžinimo laikotarpį nesusidursite su finansinėmis problemomis.

Būdai pasiskolinti, gaunant mažas pajamas

Net ir gaunant mažas pajamas visada yra galimybė pasiskolinti, svarbu tik atitikti aukščiau išvardintus reikalavimus bei turėti pastovias pajamas, kurias gaunate pagal oficialią darbo sutartį. Žinoma, jeigu jūsų mėnesinės pajamos bus itin mažos ir nepastovios, tai greičiausiai nei viena kredito bendrovės negalės suteikti jums paskolos. Jeigu svarstote apie galimybę pasiskolinti, siūlome pradžioje įsivertinti patiems šiuos aspektus, kurie padės suprasti, ar pavyktų gauti paskolą:

• Ar gaunate pastovias pajamas?
  • Ar turimų įsipareigojimų mėnesinė įmoka neviršija 40 procentų mėnesio gaunamų pajamų?
  • Ar dabartiniame darbe dirbate bent 4 mėnesius?
  • Ar neturite pradelstų mokėjimų?

Jeigu į šiuos punktus atsakėte taip, tuomet galite pabandyti teikti paskolos prašymą. Pasirinkite skaičiuoklėje sumą, kurią norite skolintis ir laikotarpį per kurį planuojate grąžinti paskolą. Skaičiuoklė jums parodys preliminarią mėnesio įmoką, kurią tektų mokėti, jeigu paskola būtų suteikta. Tokiu būdu galite pasiskaičiuoti ar tikrai ta suma, kurią norite skolintis ir kiti jūsų turimi įsipareigojimai nesudaro daugiau nei 40 procentų mėnesio gaunamų pajamų. Jeigu mėnesio įmoka viršiją šį procentą, rekomenduojame rinktis ilgesnį laikotarpį arba pagalvoti apie mažesnę paskolos sumą. Tuomet spauskite gauti paskolą ir užpildykite visus reikiamus duomenis paraiškai pateikti.

Teikiant paskolos prašymą „Bobutės paskola”, jį išnagrinėsime ir įvertinsime jūsų galimybes. Jeigu atsitiktų taip, kad negalėsime pasiūlyti tokios sumos, kurios prašysite, bet matysime, jog galime jums suteikti kreditą, tuomet pateiksime kitą pasiūlymą. Įvertinus pateiktą pasiūlymą, galėsite nuspręsti, ar jums tokia paskolos suma ir laikotarpis yra tinkami. Taip pat gali būti, kad paprašysime jūsų sutuoktinio duomenų, jeigu negalėsime jums suteikti asmeninės paskolos.

Kitas būdas gaunant mažas pajamas ir jau turint įsipareigojimų pas kitus kreditorius, tokių kaip vartojimo paskola, greitasis kreditas, kredito linija, lizingas, paskolą iš kreditų unijų ar bankų yra pasvarstyti apie refinansavimo galimybę. Tokiu būdu turimi kreditai yra apjungiami į vieną mėnesinę įmoką, kas reiškia, kad mokėsite vieną administravimo mokestį ir mėnesinė įmoka bus mažesnė, nei mokėtumėte kiekvienam kreditoriui atskirai. Refinansuojant savo turimus įsipareigojimus, atsiranda galimybė papildomai pasiskolinti iki 5 000 Eur, žinoma, atsižvelgiant į jūsų finansinę situaciją. Taigi būdų, kaip gauti paskolą su mažomis pajamomis yra ne vienas, svarbiausia įsivertinti savo galimybes ir bandyti teikti prašymą paskolai gauti.