Kaip sužinoti ar galima pirkti daiktą išsimokėtinai?

calendar icon 2023-08-18

Kaip sužinoti ar galima pirkti daiktą išsimokėtinai?

Artėjant rugsėjui nusprendėte įsigyti naują kompiuterį studijoms, o gal metas atsinaujinti buitinę techniką namuose? Naujų pirkinių įsigijimą atidėlioti nesinori, tačiau užtektinai santaupų per vasarą nepavyko sutaupyti, kad juos įsigytumėte dabar? Pasvarstykite apie kelis variantus – pirkinius galite įsigyti perkant išsimokėtinai arba pasiimti paskolą ir juos nusipirkite. Viskas atrodo paprasta, tačiau apžvelkime jūsų galimybes skolintis ir kaip sužinoti ar duos išsimokėtinai prekes.

Kaip įsigyti išsimokėtinai prekes?

Galvoje kyla klausimai nuo ko pradėti ir kaip sužinoti ar galiu pirkti išsimokėtinai? Pradėkite nuo pradžių, išsiaiškinkite savo finansines galimybes. Tiek pirkimas išsimokėtinai, tiek greitojo kredito paėmimas turi tam tikrus reikalavimus, kad jums būtų suteikta galimybę skolintis. Kredito bendrovės spręsdamos apie jūsų finansinę situaciją, vertina šiuos kriterijus:

• Ar jūs esate pilnametis, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus paskolos gali būti išduodamos tik nuo 18 metų;
  • Ar jūs esate Lietuvos respublikos pilietis, deja, bet užsieniečiams paskolos Lietuvoje nėra suteikiamos;
  • Taip pat reiks pateikti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę;
  • Jūsų pajamos – vienas svarbiausių kriterijų, kuris parodo jūsų galimybę grąžinti pasiskolintus pinigus, kitaip tariant jūsų mokumo bei rizikos faktorius. Kredito bendrovės vertina, kokios yra jūsų nuolatinės ir oficialios pajamos, ar darbovietėje dirbate daugiau nei 4 mėnesius.
  • Taip pat ar jūsų turime įsipareigojimai neviršija 40 procentų jūsų gaunamų pajamų, ar neturite skolų. Todėl nusprendus skolintis, įsitikinkite, kad jūsų kredito istorija tikrai gerai ir nevėluojate mokėti savo įsipareigojimų, kitu atveju kredito bendrovės gali atsisakyti jums skolinti.

Kokios sąlygos skolintis „Bobutės paskola“?

• Rinkitės reikiamą sumą nuo 50 iki 15 000 ;
  • Pasirinkite sau patogų grąžinimo terminą nuo 3 iki 72 mėnesių. Renkantis terminą įvertinkite savo galimybes, kiek esate pasiruošęs ir galėsite mokėti per mėnesį, nes kuo ilgesnį terminą pasirinksite, tuo mažesnės mėnesio įmoka bus. Tačiau nepamirškite ir to, kuo ilgesnį terminą mokėsite paskolą tuo bendra mokama suma termino pabaigoje bus didesnė. Pavyzdžiui skolinantis 300 , kai sutartis sudaroma 24 mėn., mėnesio įmoka bus 18,41 €, sutarties mokestis per mėnesį - 2,25 €, metinė palūkanų norma – 26 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 48,69 %.
  • Paprastas ir greitas paraiškos pildymas, o atitikus visas sąlygas, pinigai jūsų sąskaitą pasieks per 5 minutes.