Sveikatingumo paslaugos. Ar įmanoma sutaupyti?

calendar icon 2022-10-03

Sveikatingumo paslaugos: kaip sutaupyti?

Rudenį dažnai suskubame pasirūpinti savo sveikata ir gera savijauta. Atvėsęs oras ir mažesnis saulės kiekis lauke skatina atlikti profilaktinius kraujo tyrimus, įsigyti vitaminų bei maisto papildų, apsilankyti pas specialistus, pradėti lankyti sporto klubą, o galbūt net pasipildyti gera energija apsilankant SPA centre arba masaže. Sveikata – svarbiausias mūsų turtas, tačiau sveikatingumo paslaugų kainos dažnai patuština mūsų pinigines. Šiame straipsnyje mes pateiksime kelis patarimus, kurie padės sutaupyti rūpinantis savo gera savijauta.

  • Atsirinkite, ko reikia būtent jums. Atvėsus orams galime iš aplinkos pajausti spaudimą skirti daugiau dėmesio savo savijautai. Tačiau visai nebūtina imtis visų veiksmų iš eilės. Pirmiausia įsiklausykite, ką jums sako jūsų kūnas. Galbūt dabar metas apsilankyti pas odontologą ir pasirūpinti savo burnos sveikata, o norimą masažą galite pasiplanuoti vėlesniam laikui?
  • Rinkitės taupesnes alternatyvas. Pagalvokite, kaip galite sutaupyti renkantis jums aktualias sveikatingumo paslaugas. Pavyzdžiui, jei planuojate įsigyti sporto klubo abonementą, gal vertėtų pradėti nuo treniruočių namuose ir šiaurietiško vaikščiojimo, kol tokią galimybę dar teikia orai lauke? Taip ne tik sutaupysite, bet ir jausitės geriau judėdami gryname ore;
  • Skirkite dalį savo mėnesinio biudžeto. Niekada nežinome, kada mus užklups peršalimas, prireiks apsilankyti pas gydytoją arba atlikti tyrimus. Tad planuodami mėnesio biudžetą skirkite dalį pinigų ir savo sveikatingumui. Jei šių išlaidų nepanaudosite, galėsite jas skirti malonioms procedūroms arba tiesiog kitiems savo poreikiams. Skamba puikiai, tiesa?

Jei pritrūkote papildomų pinigų sveikatinimo procedūroms, slaugai, gydymui, odontologijai ir kitoms medicininėms paslaugoms, kreipkitės į „Bobutės paskola“. Čia vos per 5 minutes galite gauti paskolą norimai sumai nuo 50 € iki 15 000 €.

Linkime geros savijautos!